Jastrzębie – ROW Rybnik 0:2 (koniec) | GKS T. – Piast II 4:1 (koniec) | Crasnovia Krasne – Orzeł P. 2:0 (koniec)
Rozwój – Polonia B. 1:1 (koniec) | Zagłębie S. – Odra O. 2:3 (koniec) | Puszcza – Stal M. 0:0 (koniec)
Zagłębie L. – Chrobry 3:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Znicz 2:1 (koniec) | Raków – GKS K. 1:2 (koniec)
Pogoń Sdl. – Wisła Pu. 2:3 (koniec) | Motor – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Olimpia Z. – ŁKS Łom. 1:0 (koniec)
Radomiak – Legionovia 0:5 (koniec) | Arka – Gryf 2:0 (koniec) | Slovan – Aalborg 3:3 (koniec)
GKS Bełchatów – Warta D. 3:3 (koniec) | Olimpija – MSK Żilina 0:2 (koniec)
GKS Tychy
4:1 (0:0)
Piast II Gliwice
Sobota 13.02.2016, 10:30 • Stadion Miejski - boisko boczne, Tychy • Spotkania towarzyskie

Spotkanie zakończyło się pewnym triumfem tyskiego GKS-u. Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (12:09:37)

80
    Do zakończenia spotkania pozostało już tylko dziesięć minut. Wciąż mamy remis 1:1.

56
    Błyskawiczna odpowiedź tyszan. Mamy wyrównanie! Bardzo ładne trafienie z dystansu zaliczył WOJCIECH SZUMILAS.

54
    Gol dla Piasta!
    Jeden z przyjezdnych wprowadził piłkę do bramki tyszan z najbliższej odległości. Goalkeeper GKS-u nie miał większych szans na odnotowanie skutecznej interwencji.

46

Inauguracyjna odsłona tego pojedynku dobiegła końca. Póki co mamy bezbramkowy remis. Wierzymy, że druga połowa dostarczy nam większych wrażeń, a przede wszystkim bramek. Tymczasem pora na kilka chwil wytchnienia, wracamy po krótkiej przerwie!

45

25
    Do zakończenia pierwszej połowy pozostało już tylko dwadzieścia minut. Wynik nadal bez zmian – 0:0.

15
    Jeden z tyszan został ukarany żółtym kartonikiem.

10
    Dziesięć minut rywalizacji za nami. Póki co mamy bezbramkowy remis, jednak emocji nie brakuje. Minimalnie lepiej spisują się tyszanie, którzy śmielej przedzierają się do ataku.

1

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji z meczu GKS Tychy – Piast II Gliwice. Będziemy Państwa na bieżąco informować o rezultacie tego spotkania. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 10:30. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!
    Kamil Kiereś: Gra w tym miejscu to dla zawodników motywacja.

Przed tyszanami kolejny sparingowy dwumecz. O 10:30 podopieczni Kieresia zmierzą się z drugą drużyną Piasta Gliwice, natomiast o 13:00 rywalizować będą z Ruchem II Chorzów. W tyskiej drużynie wystąpi dwójka testowanych graczy, którzy swoją szansę otrzymali już podczas ostatnich meczów kontrolnych zarówno pierwszej, jak i drugiej drużyny. Są nimi Krzysztof Kiercz (ostatnio Korona Kielce) i Maciej Szewczyk (Bytovia Bytów).

Polskie drużyny z niższych lig bardzo pieczołowicie przygotowują się do rundy wiosennej. Podczas tej relacji śledzić będziemy starcie GKS-u Tychy z gliwickim Piastem (II). Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 10:30.