Bayern – Darmstadt 3:1 (koniec) | Borussia M. – FC Koln 1:0 (koniec) | Hertha – Wolfsburg 1:1 (koniec)
Hoffenheim – Mainz 3:2 (koniec) | Ingolstadt – Werder 2:0 (koniec)
Bayern Monachium
3:1 (0:1)
SV Darmstadt 98
Sobota 20.02.2016, 15:30 • Allianz Arena, Monachium • Niemiecka Bundesliga • Runda 22
    Ogromna przewaga Bayernu w każdym elemencie:

Bardzo dobry powrót do Bayernu zanotował Franck Ribery, który w ostatecznej sytuacji zanotował asystę do Lewandowskiego.
    Zganić trzeba dzisiaj Robbena, który miał wiele okazji do zdobycia gola, ale jego indywidualizm i samolubność psuły atmosferę w ataku Bayernu.
    Debiut zanotował również Serdar Tasci, który dość szybko opuścił murawę i raczej popełnił błąd przy stracie bramki. (17:30:46)

Po pierwszej połowie pachniało sensacją, ale Bayern stanął na wysokości zadania i po przerwie wpakował rywalowi 3 bramki.
    Główne skrzypce odegrał dzisiaj Thomas Müller, który podwójnie pokonał bramkarza. Wynik ustalił Robert Lewandowski, który dodatkowo powiększył przewagę nad Aubameyangiem w walce o króla strzelców!
    Jednak obyło się bez niespodzianki. 3 punkty zostają w Monachium.

90+1

90+1
    Tylko 1 minutę dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

90
    Zakotłowało się w polu karnym monachijczyków! To Kempe upadał w szesnastce, ale jeszcze walczył o piłkę na siedząco! Gospodarze nie zdołali oddać ostatecznego strzału i obrońcy wyjaśniają sytuację!

88
    Wydaje się, że Lewandowski wyjaśnił sprawę 3 punktów w tym spotkaniu, ale czekamy na jeszcze jakieś emocje. Może Lewandowski znów wpisze się na listę strzelców?

87
    Zmiana w drużynie SV Darmstadt 98: z boiska schodzi Fabian Holland, na boisku pojawia się Benjamin Gorka.

86
    Mało brakło i mielibyśmy kolejne trafienie Lewandowskiego! Polak świetnie położył na murawie jednego z obrońców, ale trzeba jeszcze pokonać bramkarza! Dobry mecz Mathenii!
    84. Robert Lewandowski (BAY) - 3:1

84
    Gol dla Bayernu!

Nie chcę dopatrywać się swoich teorii, ale po zejściu Robbena w końcu trafia ROBERT LEWANDOWSKI!!! Kapitalne dogranie Francka Ribery'ego z lewej strony i Polakowi pozostało tylko wykończyć! Robert powiększa przewagę nad Aubameyangiem w walce o najlepszego strzelca!

83
    Zajmijmy się jednak ostatnimi minutami w tym spotkaniu, bowiem może być jeszcze bardzo ciekawie! Darmstadt rusza z kontratakiem, ale ponownie nie wyszło to gościom.

82
    Gwizdy żegnały Arjena Robbena i wcale się temu nie dziwię. Powrót tego zawodnika do jedenastki Bayernu może tylko popsuć atmosferę w drużynie. Moim zdaniem Bayern wiele traci na nieudanych rajdach Holendra.

81
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Arjen Robben, na boisku pojawia się Xabi Alonso.

80
    Decydujące 10 minut przed nami! Czy zobaczymy dziś jeszcze jakieś trafienia na Allianz Arenie?

79
    Ribery poszukuje Lewandowskiego swoim dośrodkowaniem nie po raz pierwszy. Polak nie był jednak w stanie dopaść do piłki przed bramkarzem, który wyłapał całą akcję gospodarzy.

78
    Przy linii bocznej gotowy jest już Alonso i to będzie ostatni zmiennik w drużynie Guardioli.

76
    Która to już szansa Robbena? Holender oddaje strzał z niełatwej pozycji, ale futbolówka spada tylko na górną siatkę! Nie może wstrzelić się dziś Arjen!