Stomil – Legia II 1:3 (koniec) | Miedź – Czernomorec 3:3 (koniec) | Górnik W. – Zagłębie S. 1:2 (koniec)
FC Opava – GKS T. 2:0 (koniec) | Piast – GKS K. 0:0 (poz.) | Pogoń Sdl. – Znicz 2:1 (koniec)
Chrobry – Warta 1:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Raków 1:1 (koniec) | Sandecja – Stal S. W. 2:0 (koniec)
Rozwój – Rekord 0:0 (koniec) | Arka – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Rozwój – Polonia Ł. 2:0 (koniec)
Gryf – Chwaszczyno 3:1 (koniec) | Zawisza – Rostow 0:0 (poz.) | Wisła Pł. – Szachtior K. 0:0 (poz.)
Sandecja Nowy Sącz
2:0 (1:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 20.02.2016, 12:00 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Spotkania towarzyskie

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (13:51:45)

Sandecja wygrywa 2:0! Niestety tylko z jednej strony padały dziś bramki, gospodarze odnoszą kolejne zwycięstwo w trakcie okresu przygotowawczego!

72
    Gol dla Sandecji!
    Drugą bramkę dla gospodarzy zdobywa DAWID JANCZYK! Sandecja prowadzi 2:0!

46

Po pierwszej połowie Sandecja prowadzi 1:0!

45

25
    Gol dla Sandecji! Wynik spotkania otwiera MACIEJ MAŁKOWSKI!

1

Już za kilka minut rozpocznie się mecz. Jak na razie żadna z drużyn nie podała składów w jakich rozpocznie ten mecz.

Zapraszamy na relację z tego meczu do portalu lajfy.com!,w której przedstawimy najciekawsze sytuacje z tego spotkania. Startujemy o 12!

Kto okaże się lepszy w jednym z ostatnich meczów kontrolnych przed nową rundą? Zapowiada się ciekawe widowisko.

Bardzo pracowity okres przygotowawczy ma za sobą Stal. Zespół ze Stalowej Woli do nowej rundy przygotowywał się głównie na własnych obiektach. W ostatnim sparingu Stal zremisowała z Puszczą Niepołomice 1:1.

Zespół z Nowego Sącza mierzył się ostatnio w sparingu z GKS-em Tychy. W meczu rozegranym przed tygodniem lepsi okazali się tyszanie, którzy wygrali 2:0.

Przygotowania do nowej rundy wchodzą w decydującą fazę. W sobotnie południe Sandecja Nowy Sącz zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Piotr Swieczak

Gole: 25. Małkowski, 72. Janczyk

Sandecja Nowy Sącz: (I połowa) Michał Gliwa – Przemysław Szarek, Dawid Szufryn, Martin Cseh, Kamil Słaby – Maciej Małkowski, Matej Náther, Grzegorz Baran, Wojciech Trochim, Bartłomiej Dudzic – Josef Čtvrtníček.

(II połowa) Łukasz Radliński – Adrian Danek, Witalij Berezowśkyj, Mateusz Bartków, Bartosz Sobotka – Szymon Kuźma, Sebastian Szczepański, Ołeksandr Tarasenko (65 Michał Szeliga), Filip Piszczek (75 Ołeksandr Tarasenko) – Arkadiusz Aleksander, Dawid Janczyk