Lokomotiw M. – Fenerbahce 1:1 (koniec) | Schalke 04 – Szachtar 0:3 (koniec) | Bilbao – Olympique 1:1 (koniec)
Liverpool – Augsburg 1:0 (koniec) | FK Krasnodar – Sparta 0:3 (koniec) | Lazio – Galatasaray 3:1 (koniec)
Bayer – Sporting 3:1 (koniec) | Rapid – Valencia 0:4 (koniec) | Tottenham – Fiorentina 3:0 (koniec)
Porto – Borussia D. 0:1 (koniec) | Napoli – Villarreal 1:1 (koniec) | Basel – Saint-Étienne 2:1 (koniec)
Molde – Sevilla 1:0 (koniec) | Olympiakos – Anderlecht 1:2 (po dogrywce) | Man Utd – Midtjylland 5:1 (koniec)
Manchester United
5:1 (1:1)
FC Midtjylland
Czwartek 25.02.2016, 21:05 • Old Trafford, Manchester • Liga Europy UEFA • Play-off
    To już wszystko ze stadionu w Manchesterze. Dziękuję Państwu za uwagę. Dobranoc!

Wynik końcowy - 5:1 dla Manchesteru United. Znakomita historia i dobry mecz na Old Trafford!

Manchester United w rewanżowym spotkaniu Ligi Europy pewnie pokonuje duńskie FC Midtjylland. Marzenie Duńczyków kończy się na Old Trafford. Mimo początkowego prowadzenia nie mogli wytrzymać kondycyjnie za piłkarzami Manchesteru. Zwłaszcza druga połowa była popisem gospodarzy.

Dwukrotnie trafiał do siatki absolutny debiutant – Marcus Rashford. Po jednym trafieniu dołożyli Ander Herrera i Memphis Depay. W pierwszej połowie samobójcze trafienie zanotował Nikolaj Bodurov. Dla gości wynik otworzył Pione Sisto. (22:59:19)

90+3

90+2
    Próbują zdobyć kolejną bramkę młode wilki z Manchesteru. Andreas Pereira ze zwodem i strzałem. Niewiele brakło.

90+1
    A do drugiej połowy mamy doliczone trzy dodatkowe minuty.

90+1
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Ander Herrera, na boisku pojawia się Regan Poole.
    90. Memphis Depay (MAN) - 5:1

90
    Gol dla United!
    Strzelcem bramki MEMPHIS DEPAY.

W końcu nastawił celownik MEMPHIS DEPAY. Zejście ze skrzydła i uderzenie prawą nogą. Piłka wpada do siatki tuż przy słupku! Zasłużone jest zwycięstwo United w dniu dzisiejszym.

89
    Druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona. Midtjylland dokończy spotkanie w dziesiątkę. Andre Romer wylatuje z boiska!
    88. Ander Herrera (MAN) - 4:1

88
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa ANDER HERRERA.

Pewny strzał Hiszpana w lewą stronę bramki. Tym razem nie wyczuł intencji strzelca Andersen. United nie pozwolił Rashfordowi na hat-tricka. Ważniejsze jest zapewnienie awansu drużynie.

87
    Depay strzela, Hansen odbija piłkę ręką! Żółta kartka i rzut karny dla United!
    86.

86
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Jesse Lingard, na boisku pojawia się Andreas Pereira.

85
    Dalej naciera Manchester. Coraz mniej siły mają goście, a Mata z Depayem potrafią grać kombinacyjnie i najwyraźniej znacznie dłużej niż przyjezdni. Widać różnicę klas.
    Rashford 20 minut przed spotkaniem dowiedział się, że wystąpi w podstawowym składzie. Potem w 12 minut trafił dwukrotnie.

81
    Poulsen centruje! Uderza Onuachu. Daleko od bramki, ale nie daje o sobie zapomnieć zespół przyjezdnych.

Piotr Gawryszczak

Gole: 32. Bodurov (sam.), 63. Rashford, 75. Rashford, 88. A. Herrera (kar.), 90. Depay – 27. Sisto

Kartki:   71. Lingard (MAN) – 35. Novák (MID), 42. Rømer (MID), 87. Hansen (MID)   89. Rømer (MID)

Spudłowany karny!: 43. Mata (MAN), bramkarz Andersen obronił

Posiadanie piłki: 65 % : 35 %.
    Strzały celne: 9:1. Strzały niecelne: 15:1.
    Manchester United: Romero – Varela, Carrick (C), Blind, Riley (79. Rojo) – Schneiderlin, A. Herrera (90+1. Poole) – Lingard (86. Pereira), Mata, Depay – Rashford.
    Zmiany: Castro – McNair, Rojo, Poole, Love, Pereira.

FC Midtjylland: Andersen – Rømer, Hansen, Bodurov, Novák – Sparv – Hassan (67. V. Kadlec), J. Poulsen (C), Olsson (79. Pušić), Sisto – Ureña (46. Onuachu).
    Zmiany: Dahlin – B. Bak, Banggaard, Royer, Pušić, Onuachu, V. Kadlec.