Wigry – Zagłębie S. 0:2 (koniec) | Chrobry – Miedź 2:1 (koniec)
Chrobry Głogów
2:1 (1:1)
Miedź Legnica
Piątek 04.03.2016, 18:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • Runda 20

Dziękujemy za śledzenie relacji z tego spotkania, a to początek emocji w ten weekend na portalu lajfy.com, bo już jutro startuje także druga liga, którą w całości relacjonuje nasz portal. (20:02:55)

Chrobry pokonują "Miedziowych" 2-1 po bramkach Górskiego i Lafrance, jednak to goście pierwsi wyszli na prowadzenie w tym meczu po golu z czwartej minuty Labukasa. Po tym zwycięstwie Chrobry awansował na piątą pozycję w lidze.

90+2

90+2
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Machaj, na boisku pojawia się Długołęcki.

90+1
    Hunter Gorskie otrzymuje na koniec meczu żółtą kartkę.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe dwie minuty.

88
    Po strzale ze stałego fragmentu gry Forsella futbolówka trafia jedynie w mur.

85
    Spore tłok w polu karnym graczy z Legnicy, jednak górą golkiper przyjezdnych, który chwyta futbolówkę w rękawice.

82
    Kolejny raz próbują przyjezdni tym razem próba Łobodzińskiego ląduje nad poprzeczką.

79
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Sędziak, na boisku pojawia się Gąsior.

77
    Próbują goście, jednak każdy strzał ląduje w dłoniach golkipera Chrobrego.

76
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Machaj, na boisku pojawia się Kościelniak.

73
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Telichowski, na boisku pojawia się Gancarczyk.

73
    Mecz jest w chwili przerwany, jednak zapewne za moment wrócimy do gry.

72
    Gospodarze odpalili race i na płycie boiska nic nie widać.

71
    Zamieszanie w polu karnym gospodarzy i we wszystko wplątał się Szymański, który chwyta futbolówkę w rękawice.

70
    Dwadzieścia minut do końca spotkania. Do przodu ruszyli zawodnicy Miedziowych, którzy zapewne będą chcieli ugrać co najmniej remis.

68
    Ponownie nieuznany gol dla Chrobrego i znowu przyczyna ta sama na pozycji spalonej jeden z graczy Chrobrego.

65
    Gol dla Chrobrego!
    Strzał sprzed pola karnego KEVINA LAFRANCE i pokonuje swojego byłego kolegę! Ciekawe, czy "Miedziowi" będą w stanie odrobić straty?

Janek

Gole: 26. Górski, 65. Lafrance – 4. Labukas

Kartki:   44. Łobodziński (MLE), 90+1. Gorskie (MLE)

Chrobry Głogów: Szymański – Ilków-Gołąb, Horoszkiewicz, Lafrance, Samiec, Machaj B(90+2.Długołęcki)., Drewniak, Machaj M.(76.Kościelniak), Sędziak(79.Gąsior), Szczepaniak, Górski
    Zmiany: Rzepecki, Długołęcki, Hodowany, Kościelniak, Michalec, Gąsior, Pisarczuk.

Miedź Legnica: Kapsa – Bartczak, Midzierski, Telichowski(73.Gancarczyk), Gorskie, Artjunin, Łobodziński, Rasauk, Forsell, Labukas
    Zmiany: Smug, Stasiak, Cierpka, Garuch, Gancarczyk, Subbotin, Ślusarski

Sędziowie: Piotr Lasyk (Bytom)