Tottenham – Arsenal 2:2 (koniec) | Man City – Aston Villa 4:0 (koniec) | Newcastle – Bournemouth 1:3 (koniec)
Swansea – Norwich 1:0 (koniec) | Chelsea – Stoke 1:1 (koniec) | Southampton – Sunderland 1:1 (koniec)
Everton – West Ham 2:3 (koniec) | Watford – Leicester 0:1 (koniec)
Swansea City A.F.C.
1:0 (0:0)
Norwich City
Sobota 05.03.2016, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Angielska Premier League • Runda 29

To tyle z mojej strony. Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam na inne relacje ze sportowych aren w lajfy.com! (18:00:55)

Faule: 13:15.

Swansea wygrywa dzisiejsze spotkanie 1:0. Obie ekipy miały swoje sytuacje, ale to Swansea w pełni zasłużyła na 3 punkty. O ile w pierwszej połowie minimalnie przeważali goście, to druga połowa należała już w zasadzie do 80 minuty do "Łabędzi". Piękną bramką popisał się Sigurdsson i była ona ukoronowaniem jego dobrej gry.

90+4

90+4
    Rangel powstrzymuje kontratak i dostaje żółtą kartkę!

90+3
    Pinto dośrodkowuje, ale za głęboko. Daleko wybijają piłkę gracze Swansea! Czy uda im się przetrwać oblężenie?

90+2
    Daje się sfaulować Sigurdsson.

90+1
    I znowu dobra okazja dla Norwich. Główkuje z bliska Bamford, ale nieznacznie się pomylił.

90
    4 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Gomis walczy z obrońcami o piłkę i niewiele brakowało a wyszedłby sam na sam!

90
    Cały czas w natarciu Norwich!

89
    Pięknie obrócił się z piłką Fernandez! Z kilku metrów strzela, ale kapitalna interwencja Fabiańskiego!
    88. Nathan Redmond (NRW)

88
    wielkie zamieszanie w polu karnym! Mógł być remis, ale kilkukrotnie obrońcy Swansea blokowali graczy Norwich.

87
    Gomis w walce z dwoma obrońcami o piłkę. Górą defensorzy.
    86. Gylfi Sigurdsson (SWN)

86
    Ostatnie pięć minut regulaminowego czasu gry. Czy zobaczymy jeszcze jakieś bramki?

Lukasz Samek

Gole: 61. Sigurdsson

Kartki:   34. Taylor (SWN), 90+4. Rangel (SWN) – 13. Jerome (NRW), 17. Brady (NRW), 46. R. Bennett (NRW), 50. Martin (NRW), 57. O'Neil (NRW)

Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 5:0. Spalone: 3:3. Foule: 13:15.
    Swansea City A.F.C.: Fabiański – Rangel, F. Fernández, A. Williams (C), Taylor – Cork, Britton (56. Fer) – Routledge, Sigurdsson, A. Ayew (82. B. Gomis) – Paloschi (45. Barrow).
    Zmiany: Nordfeldt – Amat, Fer, B. Gomis, Montero, Naughton, Barrow.

Norwich City: Ruddy – Pinto, Klose, Martin (C), Brady (25. R. Bennett) – Redmond (64. Bamford), Howson, O'Neil, Hoolahan – Naismith – Jerome (64. Mbokani).
    Zmiany: Rudd – Mbokani, Bamford, Dorrans, Jarvis, Mulumbu, R. Bennett.

Sędziowie: Craig Pawson, Marc Perry, Edward Smart, Andy Davies