Górnik Ł. – Termalica 1:2 (koniec) | Śląsk – Zagłębie L. 0:2 (koniec) | Legia – Górnik Z. 3:1 (koniec)
Górnik Łęczna
1:2 (0:1)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 05.03.2016, 15:30 • Stadion Górnika, Łęczna • PKO Ekstraklasa • Runda 26

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (17:26:34)
    Statystyki końcowe.

Koniec, koniec, koniec! Wielka radość po stronie przyjezdnych. W środę podopieczni Piotra Mandrysza rozgromili warszawską Legię, a dziś uporali się z Górnikiem Łęczna. W pierwszej połowie gospodarze mieli kilka świetnych szans na odnotowanie trafienia, jednak tego nie wykorzystali, co odwróciło się przeciwko nim. Przypomnijmy, że gole dla "Słoni" zainkasowali Wojciech Kędziora i Dariusz Sołdecki, natomiast trafienie honorowe po przeciwnej stronie barykady wywalczył Bartosz Śpiączka.

90+4

90+3
    Tymczasem główkował Grzegorz Bonin, ale tym razem piłka zmierzyła prosto w objęcia goalkeepera Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Pewna interwencja Pilarza. Za kilka chwil spotkanie zostanie zakończone.
    90+1. Wyborna parada Pilarza!

90+1
    Ależ wybornie interweniował teraz Krzysztof Pilarz! Obrona meczu, bezapelacyjnie! Strzał Jakuba Świerczoka został zatrzymany w wielkim stylu. Zrobiło się niesłychanie gorąco!

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Dalibor Pleva (Termalica Bruk-Bet Nieciecza).
    Żółtą kartkę otrzymuje Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna).

90
    Sędzia Paweł Raczkowski postanowił dorzucić do regulaminowego okresu trzy minuty. Łęcznianie jeszcze walczą, jeszcze wszystko może się zdarzyć!

88
    Akcja "Słoni" została przerwana, bowiem jeden z podopiecznych Piotra Mandrysza znalazł się na pozycji spalonej. Słuszna sygnalizacja arbitra liniowego. "Górnicy" podkręcają tempo.
    87. Bartosz ŚPIĄCZKA - 1:2

87
    Gol dla Łęcznej!
    Strzelcem bramki BARTOSZ ŚPIĄCZKA. Jeszcze będą emocje, jeszcze będzie się działo! Śpiączka wykorzystał niemały kocioł pod bramką Pilarza, wprowadzając futbolówkę do siatki.

85
    Przed nami ostatnie pięć minut gry w ramach regulaminowego czasu. Niewiele brakowało, by Sasin wprowadził piłkę do własnej bramki. Bartkus ze sporymi problemami utrzymał ją w boisku.

84
    Tutaj już chyba nic się nie zmieni. Piłkarze szkoleni przez Jurija Szatałowa nie potrafią solidnie zaatakować. Postawa miejscowych pozostawia sporo do życzenia, kibice zielono-czarnych powoli godzą się z porażką.

82
    "Górnicy" już chyba nie wierzą w to, że są w stanie odrobić starty. Akcje miejscowych nie mają polotu. Przeciwnicy z Niecieczy z wielkim spokojem oddalają kolejne potencjalne niebezpieczeństwa.

81
    Mišák świetnie odegrał do Biskupa, który znalazł się na czystej pozycji, jednak nie zdołał pokonać goalkeepera. Dość słabe uderzenie, trafił praktycznie prosto w Bartkusa.