2:1 (1:0)
Kotwica Kołobrzeg
Piątek 11.03.2016, 18:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • Runda 21

Na dziś z Rybnika to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72 pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje w naszym portalu. (19:52:15)

ROW Rybnik wygrywa 2:1! Zwycięstwo gospodarzy jest w pełni zasłużone. To właśnie rybniczanie zaprezentowali się o wiele lepiej od drużyny gości, która przez większość czasu grała w głębokiej defensywie.

90+3

90+2
    Gospodarze mądrze utrzymują się przy piłce w okolicach linii środkowej.

90+1
    W notesie sędziego głównego ląduje również Sochań.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Przewinienie Płonki w okolicy linii środkowej, zasłużona żółta kartka.

89
    Fauluje przed polem karnym rywali Świechowski. Zyskują cenne sekundy miejscowi.

88
    Gol dla Kotwicy!
    Bramka kontaktowa dla gości! Po dośrodkowaniu Świechowskiego spod chorągiewki niepewną interwencję Kajzera wykorzystuje JAKUB POZNAŃSKI! Kapitan Kotwicy przedłuża nadzieję gości na choćby jeden punkt!

86
    W dalszym ciągu rybniczanie. Przyjezdni nie atakują już tak agresywnie, jak to robili jeszcze przed stratą drugiej bramki.

84
    Paweł Mandrysz zmieniony przez Dzierbickiego. Niecałe dziesięć minut gry otrzymuje zawodnik gospodarzy, który w przerwie zimowej był na testach m.in Pogoni Szczecin.

83
    Przygotowany do wejścia na murawę Radosław Dzierbicki.

83
    Jeszcze raz spod chorągiewki Mariusz Muszalik. Skutecznie interweniuje Wojciech Małecki.

81
    Kolejna zmiana w drużynie gości. Bruno Żołądź zastąpiony przez Michała Szuberta.

80
    Jeszcze jeden rożny dla gospodarzy. Jednak dogranie Muszalika ponownie bardzo niedokładne.

78
    Dobrze wyszedł teraz do piłki Daniel Kajzer, który powstrzymał szarżującego prawą stroną Łysiaka.

76
    Centrostrzał Gojnego. Pewnie chwyta futbolówkę Małecki.

74
    Mandrysz pada w polu karnym gości. Sędzia Sawicki nie używa gwizdka, słuszna decyzja.

72
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Lewiński, na boisku pojawia się Sochań.