Borussia M. – Eintracht 3:0 (koniec) | Hannover – FC Koln 0:2 (koniec) | Hoffenheim – Wolfsburg 1:0 (koniec)
Ingolstadt – Stuttgart 3:3 (koniec) | Darmstadt – Augsburg 2:2 (koniec) | Bayern – Werder 5:0 (koniec)
FC Ingolstadt 04
3:3 (1:1)
VfB Stuttgart
Sobota 12.03.2016, 15:30 • Audi-Sportpark • Niemiecka Bundesliga • Runda 26

Dziękujemy już Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (17:26:31)
    Mecz kończy się podziałem punktów:

To był naprawdę świetny mecz dla fanów niemieckiej Bundesligi. Ingolstadt był naprawdę bliski zgarnięcia trzech punktów i w drugiej połowie prowadził już nawet 3:1, ale pogoń Die Schwaben okazała się skuteczna. Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 3:3 i z pewnością oba teamy mogą czuć mały niedosyt. Bramki dla drużyny gospodarzy zdobyli dzisiaj: Hartmann, Leckie oraz Lezcano, a dla przyjezdnych: Kostić, Rupp oraz Didavi. Przemysław Tytoń zagrał poprawne spotkanie, choć kilka razy zdecydowanie powinien zachować się lepiej.

90+3

90+2
    Zmiana w drużynie FC Ingolstadt 04: z boiska schodzi Dario Lezcano, na boisku pojawia się Stefan Lex.

90+2
    W doliczonym czasie gry nie mamy zbyt wielu okazji pod obiema bramkami. Drużyny skupiają się na walce o przejęcie futbolówki.

90
    Prosto w mur uderzył w tej sytuacji Roger. Sędzia już na minutę przed końcem regulaminowego czasu wskazał, że doliczy trzy minuty.

89
    Lezcano popisał się akcją indywidualną i był faulowany w odległości dwudziestu metrów od bramki Przemysława Tytonia.

88
    To już niestety sama końcówka tej rywalizacji. Mieliśmy mało przerw w grze, więc sędzia nie powinien doliczać więcej niż trzy minuty.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Christian Gentner (VfB Stuttgart).

87
    Trzeba przyznać, że jesteśmy świadkami kolejnego szalonego meczu w wykonaniu VFB. Zespół ten naprawdę stwarza w tym sezonie świetne widowiska.

85
    Zmiana w drużynie FC Ingolstadt 04: z boiska schodzi Almog Cohen, na boisku pojawia się Konstantin Engel.
    84. Daniel Didavi (STU) - 3:3

84
    Gol dla Stuttgartu!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa DANIEL DIDAVI.

Co to jest za mecz!!! Młody zawodnik VFB pewnie uderza z jedenastego metra i pokonuje bezradnego w tej sytuacji golkipera miejscowych!!! Znowu mamy remis na Auti-Sportpark!!!
    84. Faul na Kosticiu:

84
    Kostić był faulowany przez rywala w polu karnym i sędzia bez żadnych wątpliwości odgwizdał jedenastkę!

83
    Słabej jakości było dośrodkowanie Christiansena, ale późniejsza kontra przyjezdnych również nie przyniosła zagrożenia.

81
    To mogła być bramka wyrównująca! Insua idealnie wbiegł w pole karne miejscowego teamu, ale później fatalnie chybił strzałem po dalszym rogu!

80
    Wyraźnie więcej wiary widać teraz u zawodników przyjezdnego zespołu. Sypią się kolejne dośrodkowania w pole karne. Rupp centrował na głowę Taščiego, a ten wyraźnie chybił.

Dawid Czempisz

Gole: 4. Hartmann, 56. Leckie, 61. Lezcano – 9. Kostić, 79. Rupp, 84. Didavi (kar.)

Kartki:   54. D. da Costa (ING), 70. Hübner (ING) – 22. Niedermeier (STU), 62. Didavi (STU), 87. Gentner (STU)

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
    Strzały celne: 8:6. Strzały niecelne: 9:6. Rzuty rożne: 3:7. Spalone: 1:1. Foule: 13:19.
    FC Ingolstadt 04: Özcan – D. da Costa, Matip (C), Hübner, Bauer – Christiansen, Roger, Cohen (85. Engel) – Hartmann, Lezcano (90+2. Lex), Leckie.
    Zmiany: Nyland – Suttner, Multhaup, Engel, Lex, Brégerie, Ihenacho.

VfB Stuttgart: Tytoń – Großkreutz, Schwaab, Niedermeier (54. T. Šunjić), Insua – Die (65. Kravec) – Rupp, Gentner (C), Didavi, Kostić – Werner (74. Tašči).
    Zmiany: Langerak – Maxim, Kliment, Klein, Kravec, T. Šunjić, Tašči.

Sędzia główny: M. Gräfe
    Asystenci: G. Kleve, T. Gorniak
    Techniczny: T. Schriever