BKS Stal – Jastrzębie 0:0 (poz.) | Ruch Z. – Podbeskidzie II 2:3 (koniec) | Pawłowice Śl. – Czaniec 3:0 (koniec)
Szombierki – Odra O. 1:2 (koniec) | Skra – Piotrówka 1:0 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:0 (2:0)
LKS Czaniec
Sobota 12.03.2016, 15:00 • Pawłowice Śląskie • 3 Liga opolsko - śląska • Runda 16

Na dziś z Pawłowic to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Karola Świerczewskiego pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (16:50:39)

Gospodarze zasłużenie wygrywają 3:0! Pniówek kontrolował wydarzenia na boisko od pierwszej do ostatniej minuty. Przyjezdni zaprezentowali się dziś bardzo słabo. LKS praktycznie nie stworzył żadnego zagrożenia pod bramką Podolaka.

90+3

90+1
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

88
    Czwarta zmiana w drużynie gospodarzy. Na ostatnie minuty do gry wprowadzony Lalko, schodzi z boiska Goik.

86
    Gol dla Pniówka!
    Pniówek powiększa prowadzenie! Płaskie dogranie z prawej strony Benauera wykorzystuje ARKADIUSZ PRZYBYŁA!

84
    Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy. Zyzaka zastępuje Kucharski.

82
    Kolejna centra przed bramkę Hajdy. Oddalił zagrożenie dobrze ustawiony Bober.

80
    Ostatnie dziesięć minut gry przed nami. Czy doczekamy się jeszcze zmiany wyniku?

78
    Kolejna zmiana w drużynie Pniówka. Za Kamila Glenca wprowadzony do gry Węgrzyn.

76
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Adamka na boisku melduje się Benauer.

74
    Dwa rzuty rożne dla miejscowych w krótkim odstępie czasu. Piłkarze Pniówka nie potrafili jednak stworzyć realnego zagrożenia pod bramką Hajdy.

72
    Ależ było blisko kolejnej bramki dla gospodarzy! Przed szansą na bramkę stanął Adamek, ale nie potrafił pokonać bramkarza drużyny przeciwnej z najbliższej odległości.

70
    Szykują się zmiany w drużynie gospodarzy. Przy linii bocznej przygotowany Węgrzyn.

68
    Lepszy okres gry zawodników LKS-u. Piłkarze z Czańca utrzymują się przy piłce jednak z dala od bramki Podolaka.

66
    Trzecia zmiana w drużynie gości. Za Bartłomieja Boraka na boisku melduje się Gołdowski.

64
    Długa piłka w pole karne gości z rzutu wolnego. Pewnie interweniuje na przedpolu Hajda.