Rosja – Litwa 3:0 (koniec) | Polska – Finlandia 5:0 (koniec) | Austria – Albania 2:1 (koniec)
Węgry – Chorwacja 1:1 (koniec) | Niemcy – Anglia 2:3 (koniec)
Niemcy
2:3 (1:0)
Anglia
Sobota 26.03.2016, 20:45 • Stadion Olimpijski - Berlin, Niemcy • Mecze towarzyskie

Po pierwszej połowie nie zanosiło się na tak kapitalne zawody!
    W pierwszych 45 minutach ustrzelił tylko Toni Kroos i Niemcy prowadzili do przerwy 1:0. Po przerwie zobaczyliśmy jednak aż 4 gole i Anglicy wyciągnęli wynik ze stanu 0:2 na 3:2! Świetne bramki w wykonaniu Kane'a i Vardy'ego, którzy poprowadzili Wyspiarzy po zwycięstwo w jakże prestiżowym spotkaniu! (22:54:55)
    Hit nas nie zawiódł! Anglia wygrywa z mistrzami świata 3:2!

90+3
    90+1. Eric Dier (ENG) - 2:3

90+1
    Gol dla Anglii!

Henderson dośrodkowuje z narożnika boiska, a kapitalnie nabiega na futbolówkę ERIC DIER! Mocny strzał głową i Anglicy z 0:2 wychodzą na 3:2! Kapitalna druga połowa w wykonaniu przyjezdnych!

90
    Anglicy mają kolejny stały fragment gry z narożnika boiska! Henderson ustawia sobie futbolówkę!

89
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry!
    Jako ciekawostkę podamy, że Niemcy jeszcze ani razu nie potrafili pokonać Anglików w Berlinie! Czy dziś będzie tak samo?

87
    Tymczasem to gospodarze przechodzą do ofensywy i starają się jeszcze raz zaskoczyć Forstera. Nie wychodzą jednak ataki Niemcom, którzy po golu Gomeza niewiele potrafią zdziałać.

86
    Wyspiarze są znacznie bardziej zdeterminowani, aby ustrzelić jeszcze jednego gola! Czy zobaczymy kolejne gole i wyłonimy zwycięzcę tego hitu?
    Druga połowa należy do Anglików!

84. Dele Alli marnuje setkę na 3:2!

84
    Jeszcze lepszą okazję mają przyjezdni! Delle Alli jest zupełnie niepilnowany w szesnastce gospodarzy i właśnie tam dostaje podanie! Uderzenie Anglika bez przyjęcia praktycznie na pustą bramkę, ale piłka leci nad poprzeczkę!

83
    Henderson wyraźnie poluje na gola w tym spotkaniu! Bardzo ładne uderzenie, ale leci tylko obok słupka bramki Neuera!

82
    Anglicy przechodzą do ofensywy i zyskują kolejny stały fragment gry z narożnika boiska. Dośrodkowanie natychmiast oddala jeden z defensorów Niemiec, ale to Anglia gra znacznie lepiej w ostatnich minutach!

81
    Kolejne starcia z obu stron, tym razem Schürrle zderzył się z Rosem. Sędzia odgwizduje stały fragment gry dla Anglików, ale wszystko dzieje się na ich połowie.

80
    Zostaje tylko 10 minut w dzisiejszym hicie Wielkiej Soboty! Dier zostaje wpisany do notesu sędziego po dość ostrym faulu na przeciwniku.

79
    Zmiana w ekipie Niemiec: z boiska schodzi Götze, na boisku pojawia się Gomez.

77
    Mamy już kapitalne zawody, a to wciąż mecz towarzyski! Jest 2:2 i tutaj może wydarzyć się naprawdę wszystko! Będą kolejne zmiany, trenerzy chcą wypróbować jak największą ilość zawodników.