Legionovia – Radomiak 1:1 (koniec) | Gryf – Siarka T. 2:0 (koniec) | Błękitni – Stal M. 0:0 (koniec)
Raków – Wisła Pu. 2:1 (koniec) | Puszcza – Polonia B. 3:0 (koniec)
Puszcza Niepołomice
3:0 (3:0)
Polonia Bytom
Sobota 26.03.2016, 15:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga • Runda 23

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (16:53:10)

Druga połowa tego spotkania niezbyt ciekawa. Poza trzecim kwadransem pierwszej połowy tego pojedynku, mecz dosyć nudny. Świetny fragment gospodarzy i trzy bramki ustaliły wynik tego spotkania.

90+4

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Abramowicz (Puszcza Niepołomice).

90+1
    Gospodarze jeszcze próbują dośrodkować przed bramkę rywala. Tym razem pewnie w defensywie Polonia.

89
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Abramowicz, na boisku pojawia się Wójcik.

88
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Kotwica, na boisku pojawia się Filipek.

87
    Jeszcze akcja gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony boiska w poszukiwaniu Abramowicza, jednak piłka przelatuje wysoko nad polem karnym.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Pielichowski (Polonia Bytom).

85
    Coraz mocniejsze opady deszczu w Niepołomicach. Piłkarzom musi się coraz gorzej grać. Dobrze, że do końca spotkania nieco ponad 5 minut.

83
    Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne kompletnie nieudana. Bez najmniejszych problemów gospodarze oddalają zagrożenie spod własnej szesnastki.

83
    Próba polonistów. Długie zagranie pod bramkę gospodarzy, jednak tam na około 35 metrze faulowany jeden z bytomian i mamy rzut wolny.

81
    Rzut rożny dla zawodników gości i nieco chaosu pod bramką Sobieszczyka, jednak gracze Puszczy wyszli z opresji i wybili piłkę spod własnej bramki.

79
    Od kilku minut sporo gry w środku pola. Samo spotkanie nie porywa. Tutaj chyba zwycięzca już jest znany.

78
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Barbus, na boisku pojawia się Maluga.

76
    Rozpadało się w Niepołomicach. Nie sprzyja to na pewno zawodnikom obu drużyn. Co prawda około 15 minut do końca, ale sytuacja na murawie nie należy do najlepszych.

74
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Broź, na boisku pojawia się Stepankov.

72
    Kolejne dośrodkowanie przed bramkę Sobieszczyka, jednak świetnie w defensywie Garzeł.

71
    Dosyć pewne prowadzenie gospodarzy. W ostatnim czasie nieco odpuścili, stąd też przyjezdni nieco mocniej zaatakowali.