Mostki – Górnik W. 0:2 (koniec) | Karnin – Karkonosze 3:0 (koniec) | Polonia/Stal – Polkowice 1:2 (koniec)
Gać – Żmigród 0:0 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Śląsk II 1:2 (koniec)
Foto-Higiena Gać
0:0 (0:0)
Piast Żmigród
Sobota 26.03.2016, 13:00 • Stadion w Gać, Gać 10 • 3 Liga dolnośląsko-lubuska

Dziękuję za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. (14:53:00)

90+5

90+1
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Wróbel, na boisku pojawia się Wejerowski.

90
    Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry co najmniej 4 minuty.

88
    Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymuje Dorobek (Foto-Higiena Gać).
    Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymuje Sołtyński (Piast Żmigród).

87
    Polanowski z lewego skrzydła na 20 metr do Michała Wróbla, a ten nad bramką.

85
    Zmiana w drużynie Piast Żmigród: z boiska schodzi Wojtyło, na boisku pojawia się Olikiewicz.
    Zmiana w drużynie Piast Żmigród: z boiska schodzi Mazurek, na boisku pojawia się Ałdaś.

79
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Musiał, na boisku pojawia się Przytuła.

78
    Zmiana w drużynie Piast Żmigród: z boiska schodzi Jajko, na boisku pojawia się Zagórski.

76
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Salak, na boisku pojawia się Kohut.

73
    Strzał Krystiana Jajko z 25 metrów został zablokowany przez defensorów Foto-Higieny.

64
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Kucyniak, na boisku pojawia się Polanowski.

63
    Groźne uderzenie zza pola karnego Yuriya Furty broni Marcin Mazur.

60
    Pierwsze 15 minut drugiej połowy wyrównane i bardzo szybkie, jednak bez akcji bramkowych.

54
    Żółtą kartkę za faul otrzymuje Wojtyło (Piast Żmigród).

46

Po pierwszej połowie Foto-Higiena bezbramkowo remisuje z Piastem Żmigród. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!