Toruń – Nielba 4:0 (koniec) | Start W. – Warta 1:2 (koniec) | Polonia Śr. – Jarota 1:0 (koniec)
Pelikan Niechanowo – Ostrów Wlkp. 2:0 (koniec)
Polonia Środa Wielkopolska
1:0 (0:0)
Jarota Jarocin
Sobota 26.03.2016, 15:003 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Jarota nadal bez wygranej. Niedawny lider nie może przełamać impasu i traci po raz trzeci punkty. Gospodarze wygrywają dzięki jednej bramce. (16:58:44)

90

80
    Ostatnie 10 minut spotkania.

77
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Pacyński, na boisku pojawia się Dolata.

75
    Zmiana w drużynie Polonia Środa Wielkopolska: z boiska schodzi Giczela, na boisku pojawia się A. Olczyk.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Czabański (Jarota Jarocin).

70
    Ostatnie dwadzieścia minut spotkania.

64
    Gol dla Polonii!
    Strzelcem bramki ALEKSANDER GICZELA. Uderzenie głową z bliskiej odległości. Szulc był bezradny.

60
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Płaneta, na boisku pojawia się Marciniak.

58
    Zmiana w drużynie Polonia Środa Wielkopolska: z boiska schodzi Pawlak, na boisku pojawia się Przybyłek.

57
    Uderzenie Barabasza z rzutu wolnego. Szulc kapitalnie broni.

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Pawlak (Polonia Środa Wielkopolska).

52
    Pacyński uderzył z dystansu, ale piłka nie miała zbyt dużej szybkości i bez kłopotu interweniował bramkarz gospodarzy.

46
    Obie drużyny bez zmian.

46

Pierwsza połowa wyjątkowo wyrównana. Obie drużyny grają szybko i dokładnie. Czekamy na drugie 45 minut.