Toruń – Nielba 4:0 (koniec) | Start W. – Warta 1:2 (koniec) | Polonia Śr. – Jarota 1:0 (koniec)
Pelikan Niechanowo – Ostrów Wlkp. 2:0 (koniec)
Pelikan Niechanowo
2:0 (1:0)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Sobota 26.03.2016, 15:00 • Stadion na Plantach, Niechanowo • 3 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (16:57:02)

Spotkanie zakończyło się dwubramkowym zwycięstwem Pelikana Niechanowo. Przypomnijmy, że gole na koncie miejscowej ekipy zainkasowali Zagdański oraz Wolkiewicz.

90+3

90+2
    Tutaj już raczej nic się nie zmieni. Pelikan atakuje, jednak defensywa ostrowskiego zespołu prezentuje się bardzo przyzwoicie.

90
    Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty. Niebawem już wszystko będzie jasne. Nadal mamy dwubramkowe prowadzenie gospodarzy.

89
    Gospodarze ponownie podkręcili tempo, dzięki czemu wywalczyli wznowienie z narożnika boiska. Korner nie przyniósł Pelikanowi żadnych korzyści.

87
    Kucharski przez kilka chwil spoczywał na murawie, ale już odzyskał pełnię sił i kontynuuje swój udział w dzisiejszym spotkaniu.

86
    Groźnie zapowiadający się atak miejscowych został zatrzymany. Jeden z niechanowian przebywał na pozycji spalonej, słuszna decyzja arbitra.

85
    Zmiana w drużynie Pelikan Niechanowo: z boiska schodzi Zagdański, na boisku pojawia się Retlewski.

85
    Jeden z gospodarzy leży na murawie, potrzebna jest przerwa oraz interwencja sztabu medycznego.

83
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Szymanowski, na boisku pojawia się Kaniewski.
    82. Kolejna migawka prosto z Niechanowa.

80
    Przed nami ostatnie dziesięć minut gry! Tutaj już raczej nic się nie zmieni. Wydaje się, że Pelikan kontroluje przebieg spotkania.

78
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Cierniewski, na boisku pojawia się Adamski.

77
    Spotkanie wkracza w decydującą fazę. Przyjezdni próbują jeszcze zaatakować, jednak nie są w stanie zagrozić bramce Łagodzińskiego.

76
    Jesteśmy winni Państwu informację, że Sławomir Majak nie prowadzi dziś Pelikana ze względu na zawieszenie związane z nieodpowiednim zachowaniem podczas ostatniego meczu zielono-czarnych. Obowiązki szkoleniowca niechanowian sprawuje Otuszewski.

75
    Zmiana w drużynie Pelikan Niechanowo: z boiska schodzi Figaszewski, na boisku pojawia się Przybyszewski.

75
    W ostatnich minutach brakuje stricte sportowych emocji. W dalszym ciągu nieco lepiej prezentują się podopieczni Majaka.

73
    Korzystając z chwili przestoju w konstruowaniu akcji przypomnijmy, że dotychczas na listę strzelców wpisali się Zagdański oraz Wolkiewicz.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Mateusz

Gole: 23. Zagdański, 49. Wolkiewicz

Kartki:   27. Figaszewski (PLN), 55. Steinke (PLN), 62. Lenkiewicz (PLN), 67. Bzdęga (PLN) – 62. Wiącek (OST), 66. Szymanowski (OST), 67. Kucharski (OST)

Pelikan Niechanowo: Łagodziński – Ciach, Bzdęga, Zagdański (85. Retlewski), Roszak (46. Radomski), Garstka, Figaszewski (75. Przybyszewski), Wolkiewicz, Otuszewski, Steinke, Trojanowski (46. Lenkiewicz).

Zmiany: Zamiar – Maksymiv, Ciarkowski, Radomski, Retlewski, Przybyszewski, Lenkiewicz.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Wronecki – Krawczyk, Wiącek, Wachowiak, Błaszczyk, Szymanowski (83. Kaniewski), Kucharski, Kaczmarek, Perz (64. Jóźwiak), Cierniewski (78. Adamski), Giecz.

Zmiany: Maik – Jędrzejak, Kempiński, Jóźwiak, Kaniewski, Adamski.

Sędziowie: Maciej Martyniuk (Gruszczyn) – Piotr Bacia, Mariusz Kaszkarot – Marek Dworzyński