Real Madryt – Eibar 4:0 (koniec) | RCD Espanyol – Atletico 1:3 (koniec) | Sociedad – FC Barcelona 1:0 (koniec)
Real Betis – Levante 1:0 (koniec)
Real Madryt
4:0 (4:0)
SD Eibar
Sobota 09.04.2016, 16:00 • Santiago Bernabéu, Madryt • Hiszpańska LaLiga • Runda 32

Real Madryt zdecydowanie prowadził grę od rozpoczęcia meczu i pierwsza połowa przyniosła im dużą zdobycz bramkową i wielką przewagę, jednak druga połowa była już spokojna i bez szybkich ataków. Gracze Eibar w drugiej części pokazali się z lepszej strony, jednak nie wystarczyło to do zdobycia honorowej bramki. Real Madryt ma jeszcze matematyczne szanse na Mistrzostwo kraju, jednak wszystko zostaje teraz w rękach Barcelony. Dziękujemy państwu za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje Lajfy.com! (17:54:56)
    Real Madryt zwycięża mecz

90+2

90+1
    Ronaldo próbuje jeszcze szczęścia strzałem z daleka ale piłka wędruje nad poprzeczką bramki przyjezdnego teamu.

90
    Real Madryt rusza siedmioma zawodnikami na bramkę Eibar jednak Kovačić nie wykorzystuje dogodnej akcji.

89
    Sędzia dolicza dwie minuty do podstawowego czasu gry.

88
    Isco fenomenalnie zauważa Danilo i długim wrzutem z własnej połowy uruchamia go, lecz ten tuż przed bramkarzem nie opanowuje piłki i nie wykorzystuje świetnej akcji.

87
    Eibar wyprowadza akcję, lecz Capa zostaje złapany na spalonym i kolejna akcja jego drużyny została zmarnowana.

86
    Danilo jest bardzo nieprzyjaźnie traktowany przez kibiców swojej drużyny i każdy jego kontakt z piłką kończy się gwizdami.

85
    Gracze Realu spokojnie rozgrywają piłkę na połowie Eibar. Mayoral szybkim podaniem uruchamia Jamesa, który pada w polu karnym, jednak sędzia nie dyktuje rzutu karnego.

84
    Danilo otrzymuje kartkę za faul i nie będzie mógł wystąpić w następnym meczu z Getafe.

82
    Hajrović wyprowadza akcję prawą stroną boiska i wywalcza rzut rożny.

80
    Real przez chwilę stosuje wysoki pressing na połowie Eibar, lecz obrońcy drużyny z kraju Basków radzą sobie z tym i wyprowadzają akcję.

79
    Real Madryt nie napiera tak mocno jak w pierwszej połowie i pozwala konstruować graczom Eibar składne akcje pod własnym polem karnym.

78
    Po rzucie rożnym Baston strzela głową z bliskiej odległości i piłka trafia w słupek!

76
    Real Madryt rozgrywa piłkę na połowie Eibar, jednak żadna akcja nie kończy się powodzeniem.

75
    Zmiana w drużynie Real Madryt: z boiska schodzi Jesé Rodríguez, na boisku pojawia się Borja Mayoral.

74
    Kovačić prowadzi akcję prawa stroną wbiega w pole karne i dośrodkowuje na głowę Ronaldo, lecz ten strzałem minimalnie przenosi piłkę obok słupka.

Dawid Czempisz

Gole: 5. James Rodríguez, 18. L. Vázquez, 20. Ronaldo, 39. Jesé Rodríguez

Kartki:   84. Danilo (REA) – 4. Dani García (EIB), 62. Escalante (EIB), 67. Ramis (EIB)

Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
    Strzały celne: 6:1. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 6:7. Spalone: 3:2. Foule: 9:12.
    Real Madryt: Casilla – Carvajal (63. Danilo), Pepe, Nacho, Arbeloa – Isco, Casemiro (53. Kovačić), James Rodríguez – L. Vázquez, Jesé Rodríguez (75. Mayoral), Ronaldo.
    Zmiany: Yáñez – Bale, Danilo, Kovačić, Kroos, Marcelo, Mayoral.

SD Eibar: Riesgo – Capa, Pantić, Ramis, Luna – Escalante, Dani García – Keko (72. Hajrović), Adrián González (46. Bastón), Jota (46. Juncà) – Enrich.
    Zmiany: Irureta – Ansotegi, Bastón, Berjón, Hajrović, Inuj, Juncà.

Sędziowie: Jose Sanchez – Jose Gallego, Javier Martinez.