Bournemouth – Liverpool 1:2 (koniec) | Leicester – West Ham 2:2 (koniec) | Arsenal – Crystal Palace 1:1 (koniec)
Leicester City
2:2 (1:0)
West Ham United
Niedziela 17.04.2016, 14:30 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League • Runda 34

To już wszystko na dziś z King Power Stadium! Dziękuję serdecznie za uwagę i zapraszam na pozostałe weekendowe mecze! Futbol na najwyższym poziomie w Lajfy.com! (16:27:24)
    Jeszcze garść statystyk pomeczowych!

Eksplozja radości na King Power Stadium! Leicester grające w 10 zdołało wywalczyć jeden punkt przeciw West Hamowi!

Co za spotkanie, co za mecz!
    Leicester wyszarpało jeden punkt w samej końcówce! Zawodnicy Claudio Ranieriego od czasu zejścia Jamie'go Vardy'ego zostali zepchnięci do defensywy, stracili dwie bramki w dwie minuty, ale przy fantastycznej końcówce i pomocy arbitra zdołali podnieść się i wyrównać!

Walka o mistrzostwo trwa, piłeczka przekazana do Tottenhamu! Co zrobią Koguty przeciw Stoke City? Może stać się wszystko!

Ozdobą spotkania bez wątpienia trafienie Aarona Cresswell'a!

90+6
    90+5. Leonardo Ulloa (LEC) - 2:2

90+5
    Gol dla Leicesteru!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa LEONARDO ULLOA.

FANTASTYCZNA KOŃCÓWKA SPOTKANIA! Leicester dążyło do wyrównania i dzięki pomocy arbitra wyrównuje! Ten rzut karny raczej nie należał się Lisom! ULLOA w prawo, a Adrian w lewo! Wyrównanie!

90+5
    Andy Carrol popchnął Jeff'a Schlupp'a Arbiter wskazuje na wapno!
    90+4. Po tym wątpliwym faulu Andy'ego Carroll'a została podyktowana jedenastka dla Leicester!

90+4
    Wspaniałe śpiewy na King Power Stadium! Kibice zachęcają do ataku!

RZUT KARNY DLA LEICESTER!

90+3
    West Ham cofnął się do defensywy. Młoty utrzymają prowadzenie do samego końca. Choć Leicester wściekle atakuje.

90+2
    Kante przekroczył przepisy w środku pola. Powoli zbierają się do wznowienia gry goście.

90+1
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy. Mają jeszcze szansę na wyrównanie Lisy. Mają szansę na podwyższenie prowadzenie Młoty!

90
    Próbują teraz w dziesiątkę zaatakować Lisy. Upada w polu karnym Huth, ale tym razem Jon Moss nie wskazuje na wapno!
    Leicester wytrzymało 574 minuty bez straty bramki. Ale w dwie następne minuty straciło dwie bramki!

86. Aaron Cresswell (WHU) - 1:2

86
    Gol dla West Hamu!
    Strzelcem bramki AARON CRESSWELL.

Cóż za fantastyczne uderzenie Aarona Cresswella! Michail Antonio przepchnął się prawym skrzydłem i przerzucił na lewą stronę szesnastki. Tam lewy obrońca przyjmuje, układa piłkę do strzału i fenomenalnym uderzeniem wyprowadza Młoty na prowadzenie!

86
    Szalona końcówka szykuje się na stadionie w Leicester. West Ham naciska, West Ham próbuje zdobyć bramkę!
    84. Andy Carroll (WHU) - 1:1