Wolfsburg – Augsburg 0:2 (koniec) | Stuttgart – Borussia D. 0:3 (koniec) | FC Koln – Darmstadt 4:1 (koniec)
Hertha – Bayern 0:2 (koniec) | Ingolstadt – Hannover 2:2 (koniec) | Schalke 04 – Bayer 2:3 (koniec)
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
2:3 (2:0)
Bayer Leverkusen
Sobota 23.04.2016, 18:30 • Veltins-Arena, Gelsenkirchen • Niemiecka Bundesliga • Runda 31
    Tabela po dzisiejszych spotkaniach!

Takie mecze można oglądać każdego weekendu!

Schalke rozegrało świetną pierwszą połowę, gdy do przerwy prowadziło już 2:0, a na samym początku Huntelaar nie wykorzystał jeszcze rzutu karnego!
    Kto by się spodziewał, że gospodarze zupełnie staną po wyjściu z szatni. Bayer dosłownie rzucił się do odrabiania strat i w 6 minut dołożył 3 bramki!
    To chyba podłamało ekipę z Gelsenkirchen, która wciąż ma olbrzymi problem ze zdobywaniem punktów. (20:32:12)
    Niesamowita seria Bayeru trwa! Szóste zwycięstwo z rzędu!

90+4

90+2
    Kolejne faule i końcówka jest dość brzydka. Na murawie leży jeden z graczy Bayeru, który ukradnie kilka cennych sekund.

90+1
    Popularny "Chicharito" zgarnia jeszcze żółtą kartkę w końcówce spotkania. Nie ma to jednak teraz większego znaczenia!

90
    4 minuty dłużej potrwa to kapitalne widowisko!
    Höwedes doznał kontuzji w meczu 17. kolejki! Czas na powrót.

88
    Wszystkie roszady wykorzystane, a więc gramy te ostatnie minuty piłkarzami, którzy aktualnie są na boisku! Schalke przechodzi do gry trzema obrońcami! Höwedes zostaje z przodu i już ma okazję do strzału – niecelnie!

87
    Zmiana w drużynie FC Schalke 04 Gelsenkirchen: z boiska schodzi Roman Neustädter, na boisku pojawia się Benedikt Höwedes.

86
    Dośrodkowanie w pole karne gości i tam znalazło się dwóch zawodników Schalke! Ani Sane, ani Meyer nie zdołał skierować piłki do bramki, a było bardzo gorąco!

86
    Do wejścia szykuje się Höwedes! Tego piłkarza zdecydowanie brakowało po stronie Schalke w ostatnich spotkaniach!

85
    Choupo-Moting także jest jedną z głównych postaci miejscowej drużyny! Bardzo kąśliwy strzał dosłownie mija się ze słupkiem bramki Leno!

84
    Sane jest jednym z lepszych zawodników Schalke! Ten chłopak jest dzisiaj wszędzie! Kolejne uderzenie zostaje jednak zablokowane i nici pozostały z akcji gospodarzy.

82
    Spalony po stronie Huntelaara, który zbyt szybko wybiegł za linię obrońców. No nie można powiedzieć, Schalke należą się ogromne brawa za walkę – tylko co z tego, jeśli przegrają?

81
    Decydujące 10 minut przed nami! Schalke przechodzi do ofensywy i ponownie pokazywał się tam niezmordowany Sane! Podanie do Meyera, ale ten uderza obok słupka!
    To była akcja meczowa!

79
    Schalke przechodzi do ofensywy i zyskuje jeszcze jeden rzut rożny. Niestety z dośrodkowania nie wynikło zbyt wiele i Bayer oddala zagrożenie. Wszystko wisi tu w powietrzu, coś czuję, że jeszcze padnie jakiś gol!

78
    Zmiana w drużynie FC Schalke 04 Gelsenkirchen: z boiska schodzi Johannes Geis, na boisku pojawia się Leon Goretzka.