Man City – Stoke 4:0 (koniec) | Bournemouth – Chelsea 1:4 (koniec) | Liverpool – Newcastle 2:2 (koniec)
Aston Villa – Southampton 2:4 (koniec)
Liverpool F.C.
2:2 (2:0)
Newcastle United
Sobota 23.04.2016, 16:00 • Anfield, Liverpool • Angielska Premier League • Runda 35
    Pomeczowe statystyki. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia.

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Zarówno gospodarze, jak i przyjezdni walczyli do samego końca, ale to nie przyniosło wyczekiwanego rezultatu w postaci zwycięstwa. Niezły był ten pojedynek, trzeba to przyznać. Emocji nie brakowało! Przypomnijmy, że po pierwszej połowie mieliśmy dwubramkowe prowadzenie Liverpoolu, ale po przerwie Newcastle United wrzuciło wyższy bieg i finalnie mamy remis! (17:54:33)

90+3

90+1
    Jeszcze jeden atak Newcastle United, ale zawodnicy "Srok" nie zrozumieli się, w konsekwencji czego stracili inicjatywę. Do zakończenia rywalizacji pozostało już bardzo niewiele.

90
    Tutaj już chyba nic się nie zmieni. Obie ekipy co jakiś czas kąsają, ale niewiele z tego wynika. Sędzia postanowił przedłużyć dzisiejszy pojedynek na Anfield o trzy minuty.

88
    Wciąż nie znamy zwycięzcy tego pojedynku. Kto wie, może już go nie poznamy. Końcówka jest bardzo emocjonująca, na murawie dzieje się naprawdę sporo. Aktualnie nie mamy na co narzekać, dynamiczne spotkanie.

87
    Zrobiło się bardzo gorąco! Coutinho miał świetną szansę na odnotowanie trafienia, jednak trafił prosto w jednego z dobrze ustawionych defensorów. Bezbłędna jest obecnie obrona Newcastle United.

86
    Strasznie chaotyczne są ataki miejscowej ekipy. W szeregach "The Reds" szwankuje komunikacja. Być może jest to spowodowane tym, że nerwy zaczynają brać górę nad racjonalnym myśleniem.

84
    Niewiele brakowało, by Wijnaldum znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej. Gospodarze w ostatniej chwili zdołali oddalić zbliżające się niebezpieczeństwo. Następnie zawodnicy w czerwonych strojach ruszyli z atakiem pozycyjnym.

83
    Zmiana w drużynie Newcastle United F.C.: z boiska schodzi Cheikh Tioté, na boisku pojawia się Jonjo Shelvey.

83
    Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Adam Lallana, na boisku pojawia się Sheyi Ojo.

81
    Niewykluczone, że ten pojedynek zakończy się podziałem punktów. W szeregach ekipy prowadzonej przez Jurgena Kloppa brakuje zawodnika, który wziąłby na siebie ciężar gry.

80
    Do zakończenia spotkania pozostało już tylko dziesięć minut. W dalszym ciągu mamy remis. Gospodarze próbują atakować, ale defensywa "Srok" prezentuje się bardzo przyzwoicie.

79
    Kompletnie nieudane uderzenie Stewarta. Futbolówka poszybowała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Darlowa. Goalkeeper Newcastle United nawet nie drgnął!

77
    "The Reds" praktycznie nie opuszczają połowy przeciwnika. Przed momentem uderzać próbował Coutinho, aczkolwiek jego strzał został zablokowany przez jednego z defensorów.