Grunwald R.Ś. – Skra 1:2 (koniec) | Podbeskidzie II – Odra O. 0:3 (koniec) | Czaniec – LKS Bełk 0:4 (koniec)
Jastrzębie – Piotrówka 0:1 (koniec) | Ruch Z. – Piast II 0:0 (koniec)
Grunwald Ruda Śląska
1:2 (1:1)
Skra Częstochowa
Sobota 23.04.2016, 11:003 Liga opolsko - śląska • Runda 22

Spotkanie w Rudzie Śląskiej właśnie się zakończyła! Miejscowi po raz kolejny przegrywają na własnym terenie. Skra zwycięża 2:1, choć mogła strzelić dziś dużo więcej bramek. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (12:52:33)

90+3

90
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Dikof.

86
    Zmiana w drużynie Grunwald Ruda Śląska: z boiska schodzi Wolek, na boisku pojawia się Talaga.

80
    To już końcówka tego spotkania. Miejscowi nie są w stanie zagrozić rywalom. Skra dominuje, przed momentem słupek uratował gospodarze po uderzeniu Nowaka.

71
    Zmiana w drużynie Grunwald Ruda Śląska: z boiska schodzi Cichecki, na boisku pojawia się Szczygieł.

68
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Mularczyk, na boisku pojawia się Gołuch.

65
    Do końca spotkania pozostało jeszcze dwadzieścia pięć minut. Przed chwilą Kosut pewnie wyłapał futbolówkę po strzale głową jednego z rywali.

55
    Nie rezygnują z kolejnych ataków piłkarze z Częstochowy. Po uderzeniach Olejnika i Nowaka piłka jednak nie znalazła drogi do bramki.

49
    Gol dla Skry!

Znakomicie dla przyjezdnych rozpoczęła się druga część spotkania! SZYMON KOWALCZYK pokonuje Poloczka i Skra wychodzi na prowadzenie.

46

Do przerwy obie drużyny strzeliły po bramce i mamy remis 1:1. Minimalnie przeważają jednak gospodarze, którym w niektórych sytuacjach zabrakło jedynie szczęścia. Wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

33

Po dziesięciu minutach od straty bramki odpowiadają goście! Gola dającego wyrównanie strzelił PAWEŁ NOWAK.

27
    Faul taktyczny Niedbały i arbiter pokazuje mu żółtą kartkę.

22
    Gol dla Grunwaldu!

Miejscowi wychodzą na prowadzenie! Jako pierwszy w tym meczu na listę strzelców wpisuje się 24-letni MATEUSZ DRESZER.

15
    Piętnaście minut gry w Rudzie Śląskiej już za nami. Jak na razie lepsze okazje stworzyli miejscowi, jednak dwukrotnie zawiodła skuteczność.