ŁKS – Łowicz 1:1 (koniec) | Sokół – Ursus 0:0 (koniec)
ŁKS Łódź
1:1 (0:0)
Pelikan Łowicz
Wtorek 03.05.2016, 17:00 • Stadion MOSiR, Łódź • 3 Liga łódzko - mazowiecka • Runda 27
    ŁKS dzieli się punktami z Pelikanem:

ŁKS Łódź nie wykorzystał okazji i nie zdołał pokonać Pelikana Łowicz. Pięknego gola dla gospodarzy zdobył Patryk Była. Kiedy wydawało się, że utrzymają oni zwycięstwo, to w końcówce otrzymali cios w postaci bramki wyrównującej Marcina Nowaka. Ełkaesiacy ostatnie minuty grali w dziesiątkę, ponieważ drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką obejrzał Pyciak. (19:00:07)

90+4

90+1
    Bryła, autor gola będącego ozdobą dzisiejszego meczu, został ukarany żółtą kartką.

90+1
    Parobczyk zahaczył uciekającego mu Sarafińskiego. Żółta kartka.

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Taktyczna zmiana łodzian. Z boiska zostaje ściągnięty Golański, a na ostatnie minuty wbiega Pawlak.

86
    Pyciak ogląda drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska! Ostatnie minuty gospodarze będą musieli grać w osłabieniu.

84
    Gol dla Pelikana!
    Łowiczanie doprowadzają do wyrównania! Autorem trafienia dla gości – MARCIN NOWAK! Szykuje się niezwykle ciekawa końcówka spotkania.

81
    Zmiana Ełkaesiaków. Rodrigo w miejsce Patory.

76
    Druga rotacja w składzie Pelikana. Bujalski opuszcza plac gry, a na murawę wbiega Mycka.

70
    Roszada w składzie zespołu z Łowicza. Parobczyk zastępuje Adamczyka.

67
    Kolejna niezła okazja gospodarzy. Golański zacentrował do wbiegającego Sarafińskiego, który w ostatniej chwili został jednak uprzedzony przez rywala.

65
    Gol dla ŁKS-u!
    PATRYK BRYŁA kapitalnym uderzeniem pokonuje Perzynę i otwiera wynik spotkania! Doskonale przymierzył z ponad dwudziestu metrów, nie dając szans golkiperowi Pelikana.

64
    Odważne indywidualne wejście Pyciaka. Minął kilku zawodników, próbował dograć w pole karne, lecz został zablokowany. Będzie jeszcze korner.

62
    Pelikan nie przebiera w środkach. Skutecznie oddalają zagrożenie po próbach ataków rywali. Łodzianie sprawiają wrażenie całkowicie bezradnych.

58
    Lepszy fragment gry w wykonaniu łowiczan. Bujalski huknął mocno w światło bramki. Kołba odbił futbolówkę przed siebie i na jego szczęście asekurował go partner z defensywy.

55
    Pyciak ukarany żółtym kartonikiem za faul przy linii bocznej.

46
    Premierowa zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Na drugą część gry wybiega w składzie gospodarzy Woźniak, a na ławce pozostał Kacela.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!