Legia II – Broń 4:1 (koniec) | Białobrzegi – Ursus 0:1 (koniec) | Sokół – Ner Poddębice 3:3 (koniec)
ŁKS – Warta D. 9:1 (koniec)
ŁKS Łódź
9:1 (5:0)
Warta Działoszyn
Sobota 14.05.2016, 17:303 Liga łódzko - mazowiecka • Runda 29

ŁKS gromi na własnym terenie Wartę Działoszyn aż 9-1! Mecz kompletnie bez historii. Łodzianie kontrolowali spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty. (19:22:49)

Gol dla ŁKS-u!
    Sarafiński obsłużył podaniem PRZEMYSŁAWA NAWROCKIEGO, a ten dopełnił formalności!

71
    Gol dla Warty!
    MICHAŁ NOWACKI zakończył szybką kontrę gości. Głową wpakował piłkę do bramki, pokonując Kołbę.

68
    Ostalczyk zagrał na prawą stronę do FABIANA WOŹNIAKA, a ten precyzyjnym uderzeniem wpisuje się na listę strzelców!

65
    Za Stryjewskiego wchodzi na boisko Nawrocki.

64
    Przewinienie gości tuż przed swoim polem karnym. Doskonała okazja ŁKS-u z rzutu wolnego.

60
    Premierowa zmiana w ekipie gości. Stolarczyk wchodzi za Cukiernika.

55
    Ani Patora, ani Golański nie skompletują hattricka. Trener wpuszcza w ich miejsce Ostalczyka i Rodrigo.

52
    Fantastyczne uderzenie ADAMA PATORY! Snajper łodzian strzela swojego drugiego gola w tym spotkaniu.

49
    KAMIL ROZMUS przerzucił piłkę nad bramkarzem przeciwników i trafił do siatki! Nie mają litości gospodarze.

46
    Na drugą odsłonę wybiegł w barwach ŁKS-u Cichowlas. Na ławce resztę meczu obejrzy Jacek.

46

Pogrom w Łodzi! ŁKS prowadzi do przerwy z Wartą Działoszyn aż 5-0! Dwa gole zdobył Golański, a po jednym dołożyli Patora, Stryjewski i Jacek.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Krzysztof

Gole: 8. Golański, 15. Golański, 16. Patora, 22. Stryjewski, 31. Jacek, 49. Rozmus, 52. Patora, 68. Woźniak, 75. Nawrocki – 71. Nowacki

Kartki:   90+2. Rozmus (LKS) – 24. Warta (WDZ), 40. Warta (WDZ), 43. Warta (WDZ), 81. Warta (WDZ)