Łowicz – Legia II 0:0 (poz.) | Ursus – ŁKS 1:0 (koniec) | Broń – Błękitni Raciąż 1:1 (koniec)
Świt NDM – Sokół 2:1 (koniec) | Polonia W. – Białobrzegi 1:0 (koniec)
Polonia Warszawa
1:0 (0:0)
Pilica Białobrzegi
Środa 18.05.2016, 19:00 • Stadion Polonii Warszawa, Warszawa • 3 Liga łódzko - mazowiecka • Runda 30

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (21:00:37)

Spotkanie zakończyło się jednobramkowym triumfem warszawskiej Polonii. Przypomnijmy, że gola na koncie miejscowej ekipy w 65. minucie zainkasował Krystian Pieczara. Generalnie spotkanie nie należało do najciekawszych. Białobrzeżanie raz po raz próbowali atakować, jednak nie przynosiło to pożądanego efektu w postaci gola. Zdecydowanie lepiej spisywali się miejscowi. Można zatem uznać, że wynik jest sprawiedliwy.

90+3

90+2
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Mariusz Marczak, na boisku pojawia się Bazyli Kokot.

90+1
    Tutaj już nic się nie zmieni. Sporo szarpanej gry w środku pola, niewiele z tego wynika. Białobrzeżanie próbują jeszcze jakichś desperackich ataków, co nie może przynieść efektu w postaci gola.

90
    Sędzia Kamil Chmielewski postanowił przedłużyć dzisiejsze spotkanie o trzy minuty.

88
    Tymczasem na murawę upadł goalkeeper warszawskiej Polonii. Tobjaszowi udzielana jest pomoc medyczna, niezbędna jest krótka przerwa w grze. Miejmy nadzieję, że reprezentant gospodarzy szybko wróci do pełni sił.

87
    Piłkarze Pilicy często się mylą, natomiast przeciwnicy oddają im piłkę praktycznie za darmo. No nieciekawie wyglądają te ostatnie minuty warszawsko-białobrzeskiego starcia. Polonia w ogóle już nie atakuj.

86
    Na boisku nie dzieje się już praktycznie nic. Za kilka chwil dzisiejsze spotkanie w stolicy naszego kraju zostanie zakończone. Tutaj już raczej nic się nie zmieni. Monotonna rywalizacja.

85
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Michał Zapaśnik, na boisku pojawia się Mateusz Małek.

82
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Krystian Pieczara, na boisku pojawia się Michał Stasz.

82
    Namnażają nam się nieprzepisowe zagrania. Tym razem za faul ukarany został Michał Janowski – gracz białobrzeskiej Pilicy. Słuszne zachowanie arbitra głównego.

81
    Przyjezdni próbowali jeszcze zaatakować. Rawski centrował futbolówkę w pole karne warszawskiej Polonii, aczkolwiek nie przyniosło to białobrzeżanom najmniejszych korzyści.

80
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Przed momentem ukarany został Michał Zapaśnik, który kompletnie spóźnił się z interwencją. Brzydki faul, sędzia nie mógł podjąć innej decyzji.

79
    Obraz gry zbytnio się nie zmienia, w dalszym ciągu jesteśmy świadkami bardzo przeciętnego pojedynku. Na murawie nie dzieje się praktycznie nic. Ani gospodarze, ani goście z Białobrzegów nie forsują tempa.

78
    Na trybunach zasiadł między innymi Sebastian Przyrowski. Przed kilkoma chwilami kibice warszawskiej Polonii głośno skandowali jego nazwisko. Miły akcent w kierunku tego zawodnika.

77
    Dzisiejsze spotkanie ogląda około 2000 widzów.

76
    Miejscowi egzekwowali kolejny rzut rożny, aczkolwiek nie przyniosło im to żadnych korzyści. Gra została przerwana, bowiem faulowany był goalkeeper białobrzeskiej Pilicy.

75
    Do zakończenia spotkania pozostał już tylko kwadrans. Białobrzeżanie próbują jeszcze zaatakować, aczkolwiek niewiele z tego wynika. Warszawska Polonia bardzo solidnie prezentuje się w defensywie.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Mateusz

Gole: 65. Pieczara

Kartki:   63. Szabat (PLW), 65. Wierzbowski (PLW), 80. Zapaśnik (PLW) – 70. Bykowski (BIA), 82. Janowski (BIA)

Polonia Warszawa: Tobjasz – Worach, Bochenek, Szabat, Marczak (90+2. Kokot), Zapaśnik (85. Małek), Pieczara (82. Stasz), Wojdyga, Wierzbowski (72. Kluska), Augustyniak, Nakrosius.

Zmiany: Kazimierczak – Kokot, Małek, Jaroszewski, Kluska, Stasz, Kosiorowski.

Pilica Białobrzegi: Bolek – Rawski, Białecki, Moryc, Karasek, Rudnicki (66. Jaszczak), Bykowski (71. Janowski), Filipowicz, Janik, Hernik, Obłuski.

Zmiany: Malina – Barzyński, Jaszczak, Janowski, Kacperkiewicz, Zawisza, Oziewicz.

Sędziowie: Kamil Chmielewski – Michał Pierściński, Mariusz Bors – Andrzej Ryszawa

Widownia: około 2000