Grunwald R.Ś. – Ruch Z. 0:4 (koniec) | Pawłowice Śl. – BKS Stal 1:1 (koniec) | Ruch II – Jastrzębie 0:1 (koniec)
Skra – Czaniec 2:0 (koniec) | Piotrówka – Odra O. 0:3 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1 (0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała
Sobota 21.05.2016, 17:003 Liga opolsko - śląska • Runda 27

Pniówek Pawłowice ostatecznie zremisował z BKS-em Bielsko Biała. Bramkę dla gości zdobył Mariusz Sobala, dla gospodarzy trafił Mariusz Sobczak. (18:57:04)

90

76
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Glenc, na boisku pojawia się Kucharski.

75
    Gol dla Pniówka!
    Mamy wyrównanie! Pniówek strzela wyrównującą bramkę!

63
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Ciuberek, na boisku pojawia się Dado.

60
    Pierwszy kwadrans drugiej połowy nie przyniósł nam zmiany wyniku. BKS w dalszym ciągu prowadzi 1:0.

46

Po pierwszej połowie Pniówek przegrywa z BKS-em 0:1. Jak na razie jedyną bramkę strzelił na początku meczu Mariusz Sobala.

45

43
    Żółtą kartkę otrzymuje Prokopów (BKS Stal Bielsko-Biała).

30
    Wyrównała się gra. W dalszym ciągu utrzymuje się prowadzenie bielszczan.

25
    Żółtą kartkę otrzymuje Szczyrba (Pniówek Pawłowice Śląskie).

15
    Próbują odpowiedzieć na bramkę rywali gospodarze. Pniówek przejął inicjatywę i dłużej utrzymuje się przy piłce.