Termalica – Górnik Ł. | 2:1 (koniec) | | | Śląsk – Lechia | 0:0 (koniec) | | | Korona – Lech P. | 4:1 (koniec) |
Olimpia G. – Wisła Pu. | 0:1 (koniec) | | | Chojniczanka – Stomil | 5:4 (koniec) | | | Zagłębie S. – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) |
Sandecja – GKS T. | 1:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Miedź | 2:2 (koniec) |
Stal S. W. – Radomiak | 1:2 (koniec) | | | Puszcza – Siarka T. | 3:0 (koniec) | | | Rozwój – ROW Rybnik | 0:2 (koniec) |
Błękitni – Legionovia | 1:1 (koniec) | | | Raków – Warta | 3:1 (koniec) | | | Polonia B. – Olimpia E. | 0:0 (koniec) |
Odra O. – Polonia W. | 2:2 (koniec) | | | Kotwica – GKS Bełchatów | 0:2 (koniec) |
Legia II – KS Drwęca | 2:3 (koniec) | | | Huragan W. – ŁKS | 0:0 (koniec) | | | Ursus – Hur. Morąg | 1:1 (koniec) |
Concordia – Sokół | 1:1 (koniec) |
Pogoń II – Lech II P. | 0:1 (koniec) | | | Chemik B. – Przodkowo | 0:2 (koniec) | | | Vineta – Chwaszczyno | 4:2 (koniec) |
Toruń – Gwardia K. | 0:1 (koniec) |
Miedź II – Polkowice | 4:1 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Olimpia K. | 1:0 (koniec) | | | Skra – Ruch Z. | 1:0 (koniec) |
Garbarnia – Orlęta | 2:1 (koniec) | | | Motor – Soła | 0:1 (koniec) |
Slovacko – Dukla | 2:2 (koniec) | | | Hradec Kralove – Jablonec | 1:2 (koniec) | | | Karvina – Brno | 1:1 (koniec) |
Prešov – Senica | 0:4 (koniec) | | | Slovan – Dunajska | 3:2 (koniec) | | | Spartak Myj. – Rużomberok | 1:3 (koniec) |
Michalovce – Moravce-Vrable | 0:0 (koniec) | | | AS Trencin – Zeleziarne | 0:1 (koniec) |
PSG – Lyon | 4:1 (koniec) |
Liverpool – FC Barcelona | 4:0 (koniec) |
Kanada – Zimbabwe | 3:1 (koniec) | | | USA – Francja | 1:0 (koniec) | | | Niemcy – Australia | 2:2 (koniec) |
finał
SV BauWelt Koch Mattersburg
0:2
(0:0)
Sturm Graz
Gole:
48. Alar, 63. Odomwonyi
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 11:4. Rzuty rożne: 9:7. Spalone: 2:3. Foule: 12:14.
Sędziowie: Muckenhammer – Rothmann, Schüttengruber
Widownia: 4400
Kartki: 78. Jeggo (STG)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 11:4. Rzuty rożne: 9:7. Spalone: 2:3. Foule: 12:14.
SV BauWelt Koch Mattersburg:
Kuster – Farkas (66. Ibser), Mahrer, Rath, Maksimenko – Erlthaler (65. Templ), Jano, Sprangler (78. Grgic) – Höller, Bürger, Röcher.
Zmiany: Perlak, Malic, Ibser, Böcskör, Templ, Lovric, Grgic
Trener:
Sturm Graz: Gratzei – Koch, Spendlhofer, Schulz, Lykogiannis – Jeggo, Matić – Hierländer (77. Dobras), Alar (55. Schmerböck), Horvath (87. Schoissengeyr) – Edomwonyi.
Zmiany: Dobras, Schmerböck, Kienast, Schützenauer, Schoissengeyer, Stankovic, Potzmann
Trener:
Zmiany: Perlak, Malic, Ibser, Böcskör, Templ, Lovric, Grgic
Trener:
Sturm Graz: Gratzei – Koch, Spendlhofer, Schulz, Lykogiannis – Jeggo, Matić – Hierländer (77. Dobras), Alar (55. Schmerböck), Horvath (87. Schoissengeyr) – Edomwonyi.
Zmiany: Dobras, Schmerböck, Kienast, Schützenauer, Schoissengeyer, Stankovic, Potzmann
Trener:
Sędziowie: Muckenhammer – Rothmann, Schüttengruber
Widownia: 4400
Strzelcem bramki ODOMWONYI.
Strzelcem bramki ALAR.