Termalica – Górnik Ł. | 2:1 (koniec) | | | Śląsk – Lechia | 0:0 (koniec) | | | Korona – Lech P. | 4:1 (koniec) |
Olimpia G. – Wisła Pu. | 0:1 (koniec) | | | Chojniczanka – Stomil | 5:4 (koniec) | | | Zagłębie S. – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) |
Sandecja – GKS T. | 1:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Miedź | 2:2 (koniec) |
Stal S. W. – Radomiak | 1:2 (koniec) | | | Puszcza – Siarka T. | 3:0 (koniec) | | | Rozwój – ROW Rybnik | 0:2 (koniec) |
Błękitni – Legionovia | 1:1 (koniec) | | | Raków – Warta | 3:1 (koniec) | | | Polonia B. – Olimpia E. | 0:0 (koniec) |
Odra O. – Polonia W. | 2:2 (koniec) | | | Kotwica – GKS Bełchatów | 0:2 (koniec) |
Legia II – KS Drwęca | 2:3 (koniec) | | | Huragan W. – ŁKS | 0:0 (koniec) | | | Ursus – Hur. Morąg | 1:1 (koniec) |
Concordia – Sokół | 1:1 (koniec) |
Pogoń II – Lech II P. | 0:1 (koniec) | | | Chemik B. – Przodkowo | 0:2 (koniec) | | | Vineta – Chwaszczyno | 4:2 (koniec) |
Toruń – Gwardia K. | 0:1 (koniec) |
Miedź II – Polkowice | 4:1 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Olimpia K. | 1:0 (koniec) | | | Skra – Ruch Z. | 1:0 (koniec) |
Garbarnia – Orlęta | 2:1 (koniec) | | | Motor – Soła | 0:1 (koniec) |
Slovacko – Dukla | 2:2 (koniec) | | | Hradec Kralove – Jablonec | 1:2 (koniec) | | | Karvina – Brno | 1:1 (koniec) |
Prešov – Senica | 0:4 (koniec) | | | Slovan – Dunajska | 3:2 (koniec) | | | Spartak Myj. – Rużomberok | 1:3 (koniec) |
Michalovce – Moravce-Vrable | 0:0 (koniec) | | | AS Trencin – Zeleziarne | 0:1 (koniec) |
PSG – Lyon | 4:1 (koniec) |
Liverpool – FC Barcelona | 4:0 (koniec) |
Kanada – Zimbabwe | 3:1 (koniec) | | | USA – Francja | 1:0 (koniec) | | | Niemcy – Australia | 2:2 (koniec) |
finał
Spartak Myjava
1:3
(1:1)
MFK Rużomberok
Gole:
19. Kóňa (Kukoľ) – 40. Maslo, 71. Maslo (Kružliak), 90+1. Ďubek (Gál-Andrezly)
Sędziowie: Hrčka – Lieskovský, Žákech
Widownia: 1890
Kartki: 81. Bílovský (MYJ) – 8. Lačný (RUZ), 90. Menich (RUZ)
Spudłowany karny!:
Spartak Myjava:
Solnička – Beňo, Pavlík, Ostojić, Machovec – Kóňa (C) – Kukoľ, Marček (62. Bílovský), Duga (80. Holiš), Kolár (72. Sabler) – Brigant.
Zmiany: Hruška – Mehremič, Sabler, Bílovský, Copko, Sládek, Holiš.
Trener:
MFK Rużomberok: Macík – Maslo, Maslo, Kružliak (C), Kupec – Nagy – Daniel (88. Menich), Chrien, Gál-Andrezly – Mareš (77. Ďubek), Lačný (46. Sapara).
Zmiany: Hajdúch – Faško, A. Lovás, Gerec, Menich, Ďubek, Sapara.
Trener:
Zmiany: Hruška – Mehremič, Sabler, Bílovský, Copko, Sládek, Holiš.
Trener:
MFK Rużomberok: Macík – Maslo, Maslo, Kružliak (C), Kupec – Nagy – Daniel (88. Menich), Chrien, Gál-Andrezly – Mareš (77. Ďubek), Lačný (46. Sapara).
Zmiany: Hajdúch – Faško, A. Lovás, Gerec, Menich, Ďubek, Sapara.
Trener:
Sędziowie: Hrčka – Lieskovský, Žákech
Widownia: 1890
Strzelcem bramki TOMÁŠ ĎUBEK. Asysta Péter Gál-Andrezly.
Strzelcem bramki PETER MASLO. Asysta Dominik Kružliak.
Strzelcem bramki JÁN MASLO.
Strzelcem bramki TOMÁŠ KÓŇA. Asysta Vladimír Kukoľ.