Legia II – KS Drwęca 2:3 (koniec) | Huragan W. – ŁKS 0:0 (koniec) | Ursus – Hur. Morąg 1:1 (koniec)
Concordia – Sokół 1:1 (koniec)
Ursus Warszawa
1:1 (0:0)
Huragan Morąg
Sobota 06.08.2016, 16:00 • Stadion miejski przy ul. Sosnkowskiego 3 • 3 liga, grupa I • Runda 1

Podział punktów! Po niezbyt emocjonującym spotkaniu Huragan wywozi z Warszawy tylko jeden punkt mimo prowadzenia do ostatnich minut. Zapraszamy na kolejne relacje. (17:54:35)

90+3

90+2
    Gol dla Ursusa!
    Strzelcem gola KRZYSZTOF PIKUS. Młody napastnik Traktorków idealnie przymierzył z dystansu i trafił prosto w okienko.

90+1
    Stepnowski spróbował uderzenia z dystansu, ale piłka mu ewidentnie zeszła z nogi. Mógł to zrobić lepiej.

89
    Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Kupiec, na boisku pojawia się Stepnowski.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Podhorodecki (Huragan Morąg).

86
    Gol dla Huraganu!
    Strzelcem gola PIOTR KARŁOWICZ. Po niemałym bilardzie w polu karnym gospodarzy wprowadzony po przerwie napastnik Huraganu znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnie trafił do siatki.

85
    Słupek! Lenart dynamicznie pobiegł prawym skrzydłem i huknął po krótkim słupku, trafił jednak tylko w obramowanie.

82
    Kabala dobrze zblokował teraz rywala. Prawy obrońca Ursusa pokazał, jak należy postępować przy szybkim skrzydłowym.

80
    Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Muszyński, na boisku pojawia się Pikus.

77
    Goście szybko przenieśli ciężar gry pod pole karne Ursusa, ale wrzutka z lewej flanki im kompletnie nie wyszła. Będą żałować tej kontry.

75
    Po dosyć długiej wymianie podań jeden z zawodników Ursusa zdecydował się na strzał z dystansu. ewidentnie skiksował, nic nie mogło z tego wyjść.

73
    Sztybrych próbował strzału z przewrotki, ale było to ewidentnie niewskazane ze względu na bliską obecność rywali. Sędzia uznał, że Sztybrych faulował.

72
    Ładna akcja dwójkowa gospodarzy, wywalczyli rzut rożny.

69
    Kamiński sprytnie utrzymał się przy bocznej linii boiska, rywal musiał przerywać akcję faulem.

68
    Przepraszamy za kilkuminutową przerwę w relacji, wynikała ona z kłopotów technicznych. Wynik cały czas 0:0.

61
    Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Baranowski, na boisku pojawia się Ambrozik.
    Zmiana w drużynie Huragan Morąg: z boiska schodzi Mlonek, na boisku pojawia się Karłowicz.
    Zmiana w drużynie Huragan Morąg: z boiska schodzi Chmiliński, na boisku pojawia się Witkowski.

58
    Druga połowa jak na razie wygląda zdecydowanie lepiej niż pierwsza. Obie ekipy nieco się rozruszały.

57
    Dobra interwencja Artura Halucha. Bramkarz Ursusa wyłapał niską centrę z lewego skrzydła.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.