Pogoń II – Lech II P. 0:1 (koniec) | Chemik B. – Przodkowo 0:2 (koniec) | Vineta – Chwaszczyno 4:2 (koniec)
Toruń – Gwardia K. 0:1 (koniec)
Pogoń II Szczecin
0:1 (0:1)
Lech II Poznań
Sobota 06.08.2016, 11:00 • Stadion im. Floriana Krygiera, Szczecin • 3 liga, grupa II

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (01:01:38)

Komplet punktów dla Lecha II Poznań na początek zreformowanej III ligi. Zwycięstwo w Szczecinie zapewnił gościom Kurminowski golem w 17. minucie. Lech dowiózł prowadzenie, choć ostatni kwadrans grał w osłabieniu.

90+4

90+2
    Trwa doliczony czas. Choć sędziowie są bardzo tajemniczy, to nie dorzucili więcej niż 4 minuty, ponieważ nie było kolosalnych przerw.

90
    Maćkowski został zablokowany w ostatnim momencie. Już oddawał strzał, już przeanalizował ustawienie bramkarza, a jednak Lechita zdążył z bardzo ważną interwencją!

88
    Brzydka interwencja Spychały, który trzymał przeciwnika niczym kandydat do spóźnionego wyjazdu na turniej zapasów w Rio.

86
    Peda zdecydował się na uderzenie zza linii 16. metra. Nie nadał piłce ani właściwej prędkości, ani precyzji. Poturlała się ona obok słupka bramki Lecha II Poznań.

85
    Doskonała interwencja Waleńskiego we własnym polu karnym. Musiał być przekonany o swoim, ponieważ interweniował wślizgiem od tyłu wobec wybiegającego sam na sam rywala.

84
    Teraz musiał być faul, ponieważ Peda został staranowany w środku pola. Piłka dla zespołu ze Szczecina.

83
    Płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła wybite na korner. Kolejorz nie będzie spieszyć się z wykonaniem stałego fragmentu.

81
    Zdaniem sędziego Zieliński nie był podcinany w polu karnym i nie było podstaw, by przyznać jedenastkę Portowcom. To kontrowersyjna decyzja.

80
    Pogoń II Szczecin na nieco ponad 10 minut, by odrobić gola straty i zdobyć minimum oczko w meczu otwarcia. Ruszył do szturmu.

78
    Korner dla Lecha II Poznań, którego zadaniem jest obecnie przenoszenie gry na połowę szczecinian zgodnie z ideą "najlepszą obroną jest atak".

76
    Reakcja z ławki rezerwowych Lecha Poznań. Banaszak zmienił autora dotychczas jedynego gola Kurminowskiego.

74
    Będzie więcej miejsca na boisku po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Pawlickiego. Obrońca Lecha Poznań popełniał mało rozsądne faule w środku pola.