Karpaty K. – Avia 0:2 (koniec) | Unia T. – Trzebinia-Siersza 3:0 (koniec) | Resovia – Biała Podlaska 1:1 (koniec)
Soła – Małogoszcz 4:0 (koniec) | Motor – Spartakus 3:0 (koniec)
Resovia
1:1 (1:1)
Podlasie Biała Podlaska
Sobota 20.08.2016, 17:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • 3 liga, grupa IV

To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę. (18:55:32)

Po przeciętnym spotkaniu Resovia remisuje z Podlasiem 1:1. Faworyzowani gospodarze powinni być zadowoleni z tego remisu. W drugiej połowie to goście przeważali, stwarzając sobie trzy dobre okazje. Razili jednak nieskutecznością i tylko z tego względu zaliczają trzeci remis z rzędu. Fani Pasiaków natomiast nadal czekają na wygraną u siebie w tym sezonie.

90+2

90+1
    I jeszcze w ostatnich sekundach Podlasie marnuje trzecią świetną okazje w tej połowie na gola! Po centrze z wolnego Komara w polu karnym najwyżej do piłki wyskoczył Czapski uderzył głową, po czym futbolówka leci minimalnie ponad poprzeczką!

90
    Kolejny faul Resoviaka na swojej połowie tym razem Barszczaka i mamy kolejną kartkę.

88
    Brzydki teraz faul Śwista na swojej połowie i mamy żółty kartonik.

85
    Próba teraz gości lewym skrzydłem. Hołownia ładnie tu zwiódł dwóch defensorów gospodarzy i zagrał mocno w szesnastkę, dobrze zachowuje się jednak Wasiluk, który wychodzi z bramki i pewnie chwyta futbolówkę.

81
    Rusza ponownie Podlasie i marnują kolejna świetną okazje! Czapski zagrał doskonale prostopadle w pole karne gospodarzy tu do piłki dopadł niepilnowany Komar uderzył jednak obok bramki!

77
    Trzecia zmiana w Resovii. W miejsce Pałysa- Rydzika na boisku pojawia się Świst.

76
    Nie najlepsze dziś widowisko. Ponownie gra toczona w środku pola.

71
    Po dośrodkowaniu z niego nie wynika jednak nic godnego uwagi.

70
    Ależ teraz szansa gości! Z prawego skrzydła w pole karne wbiegł Szymański oddał mocne uderzenie, które z najwyższym trudem na korner odbija Lipka!

68
    Podwójna roszada w Resovii. Boisko opuszczają Kasza i Mołdoch, a pojawiają się na nim Daniel i Pelc.

65
    Ponownie walka obu stron w środku pola.

62
    I ostatnia zmiana w Podlasiu. W miejsce Grajka na boisku pojawia się Goździołko.

58
    Kolejna centra nie przynosi zagrożenia pod bramką gości.

57
    Ależ teraz okazja Resovii! Wywalczyli rzut rożny. Po nim słynna "szarańcza" Pasiaków. Po centrze do piłki na 7 metrze dopada Domoń uderza mocno głową, świetnie jednak spisuje się Wasiluk, który przerzuca piłkę nad poprzeczką!

56
    Kolejna roszada w Podlasiu. Boisko opuszcza Drapsa, a w jego miejsce na murawie pojawia się Czapski.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.