Pogoń – Cracovia 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Jagiellonia 0:2 (koniec) | Arka – Zagłębie L. 1:1 (koniec)
Pogoń Szczecin
1:1 (0:1)
Cracovia
Sobota 27.08.2016, 15:30 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • PKO Ekstraklasa • 7. kolejka
    Na ten moment to już wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Za nami mało interesujący pojedynek. Zarówno gospodarze, jak i przyjezdni nie prezentowali zbyt pięknego futbolu. Cracovia była bliska zainkasowania pełnej puli, ale w ostatnich minutach do wyrównania doprowadzić zdołał Kort. Przypomnijmy, że po stronie "Pasów" gola w dziewiątej minucie zainkasował Mateusz Szczepaniak. Cóż... Goście mieli kilka szans na strzelenie drugiej bramki, ale borykali się też ze sporym pechem – dwukrotnie obijali słupki. (17:34:11)
    Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

90+3

90+2
    Ożywiły się trybuny. Wiele wskazuje na to, że dzisiejszy pojedynek w Szczecinie zakończy się podziałem punktów. Gospodarze próbują jeszcze zaatakować, ale szczecinianie dobrze się bronią.

90+1
    Ależ tłoczno robi się w okolicach środka boiska. Nie brakuje zaciętej walki. Przed momentem znów zaatakowali szczecinianie, ale bardzo pewną interwencją popisał się Sandomierski. Nic dodać, nic ująć.

90
    Sędzia postanowił przedłużyć ten pojedynek o trzy minuty.
    89. Dawid KORT - 1:1

89
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki DAWID KORT. Przepiękne trafienie tego młodego zawodnika. Kort wykorzystał doskonałe podanie od Polczaka i soczystym uderzeniem z powietrza pokonał Sandomierskiego. Mamy wyrównanie!
    87. Słupek Budzińskiego!

87
    Futbolówka ponownie trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Kudłę! Ależ dużo szczęścia mieli teraz gospodarze. Cracovia ma problem ze zdobyciem drugiego gola, choć optycznie przeważa.

86
    Śmiało można by uciąć sobie drzemkę, bo na murawie nie dzieje się nic, co zasługiwałoby na naszą uwagę. Zawodnicy obu ekip są mało aktywni. Raz po raz mamy jakieś ataki, ale są one bardzo mizerne.

85
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 8 125 widzów.
    84. Niechlubne osiągnięcie.

83
    Wójcicki jest opatrywany przez sztab medyczny. Wydaje się, że ten zawodnik doznał jakiegoś urazu. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do pełni sił. Aktualnie w posiadaniu piłki znajdują się zawodnicy Cracovii.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Matras (Pogoń Szczecin). Brzydki jest ten pojedynek. Bardzo dużo nieprzepisowych interwencji w wykonaniu zawodników obydwu zespołów.

81
    Frączczak ładnie próbował wymanewrować defensywę Cracovii, jednak finalnie jego starania nie przyniosły rezultatu. Inicjatywa powróciła w posiadanie "Pasów". Dobrze zaprezentował się teraz Piotr Polczak.

80
    Jendrisek centrował w pole karne, ale Vestenicky nie zdołał zamknąć tej akcji. Cracovia przeważa. Gospodarzom kończą się pomysły. Od kilku minut praktycznie niewidoczny jest Gyurcsó.

79
    Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostało już tylko nieco ponad dziesięć minut. Wciąż prowadzą goście z Krakowa. Niewiele wynika z kolejnych akcji. W poczynania obu ekip wdziera się sporo niedokładności.