Udinese – Chievo 1:2 (koniec) | Cagliari – Atalanta 3:0 (koniec) | Crotone – US Palermo 1:1 (koniec)
Sassuolo – Genoa 2:0 (koniec) | Torino – Empoli 0:0 (koniec) | Inter – Juventus 2:1 (koniec)
Fiorentina – AS Roma 1:0 (koniec)
Inter Mediolan
2:1 (0:0)
Juventus FC
Niedziela 18.09.2016, 18:00 • San Siro, Mediolan • Włoska Serie A • Runda 4

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (23:54:34)
    Juve przegrywa z Interem:

Za nami już ten niezwykle interesujący piłkarski spektakl. Juventus pierwszy objął dzisiaj prowadzenie po bramce szwajcarskiego skrzydłowego. Później jednak momentalnie odpowiedzieli gospodarze. Bramkę wyrównującą zdobył Icardi i był on już na ten moment bohaterem Interu. Kilka chwil później znowu miejscowy team zaatakował i w głównej roli wystąpił kapitan Interu. Asystował on przy bramce Ivana Perisicia i potwierdził, że jest napastnikiem kompletnym. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i gospodarze zgarniają komplet punktów.

90+6

90+6
    Żółtą kartkę otrzymuje Samir Handanovič (Inter Mediolan).

90+4
    Juventus wznowi od rzutu wolnego na własnej połowie boiska. Sędzia pozwoli zapewne pograć zawodnikom jeszcze z minutę.

90+3
    Dybala miał okazję strzelecką, jednak nie zdołał uderzyć celnie zza szesnastki. W efekcie od bramki wznowi golkiper Interu.

90+2
    Obaj zawodnicy jeszcze nie podnieśli się z boiska. Niemiecki zawodnik powoli zbiera się z murawy i podobnie jest u Handanovicia.

90+1
    Sędzia doliczył do tego meczu cztery minuty! Teraz miał do rozwiązania bardzo trudną sytuację między Handanoviciem i Khedirą, a ostatecznie uznał faul Niemca.
    90. Éver Banega otrzymuje drugie napomnienie:

90
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Éver Banega (Inter Mediolan).

88
    Świetnie w tej sytuacji zachował się wracający Miranda. Zdołał on w ostatniej chwili uprzedzić szarżującego Higuaina.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Éver Banega (Inter Mediolan).
    84. Miralem Pjanić chybił z rzutu wolnego:

84
    Dość długo trwało przygotowanie do rzutu wolnego ze strony Juventusu. Ostatecznie na uderzenie zdecydował się Pjanić, ale minimalnie chybił z dwudziestego metra!
    81. Gonzalo Higuaín minimalnie spudłował:

81
    Higuain dobrze wyszedł do dośrodkowanie w pole karne, ale jego uderzenie głową przeleciała minimalnie obok bramki!

81
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Giorgio Chiellini, na boisku pojawia się Marko Pjaca.

Dawid Czempisz

Gole: 68. Icardi, 78. Perišić – 66. Lichtsteiner

Kartki:   46. Medel (INM), 84. Banega (INM), 90+6. Handanovič (INM) – 19. Lichtsteiner (JUV), 28. Barzagli (JUV), 45+1. Asamoah (JUV)   90. Banega (INM)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 8:4. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 0:2. Foule: 13:18.
    Inter Mediolan: Handanovič – D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Santon – Mário, Medel – Candreva, Banega, Éder (70. Perišić) – Icardi (C).
    Zmiany: Carrizo – Melo, Kondogbia, Palacio, Jovetić, Biabiany, Ranocchia, Gnoukouri, Perišić, Nagatomo, Eloge Koffi, Miangue.

Juventus FC: Buffon (C) – Benatia (26. Barzagli), Bonucci, Chiellini (81. Pjaca) – Lichtsteiner, Asamoah, S. Khedira, Pjanić, Aléx Sandro – Mandžukić (74. Higuaín), Dybala.
    Zmiany: Neto, Audero Mulyadi – Cuadrado, Higuaín, Hernanes, Barzagli, Lemina, Pjaca, Dani Alves, Rugani, Evra.

Główny: P. Tagliavento
    Asystenci: M. Passeri, A. Costanzo
    Techniczny: G. Cariolato.