Nice – Monaco 4:0 (koniec) | Lyon – Montpellier 5:1 (koniec) | Bastia – AS Nancy 0:0 (koniec)
Angers – Caen 2:1 (koniec) | Nantes – Saint-Étienne 0:0 (koniec) | Guingamp – Lorient 1:0 (koniec)
Metz – Bordeaux 0:3 (koniec) | Rennes – Olympique 3:2 (koniec)
FC Metz
0:3 (0:1)
Girondins Bordeaux
Środa 21.09.2016, 19:00 • Stade Municipal Saint-Symphorien, Metz • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 6

To już wszystko co przygotowaliśmy dla Państwa w dniu dzisiejszym. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne spotkania na naszym portalu! (20:55:22)
    FC Metz - Girondins Bordeaux 0:3

Girondins Bordeaux pewnie pokonuje FC Metz 3:0. O ile pierwsza połowa, wygrana przez gości jedną bramką była dosyć wyrównana, o tyle w drugiej odsłonie panowali już tylko piłkarze Bordeaux. Bardzo dobry występ notuje Igor Lewczuk i wydaje się, że umacnia swoją pozycję w zespole!

90+3

90+3
    Jeszcze zrywa się ostatni już chyba atak gości. Piłka wylatuje na aut.

90+1
    Bardzo powoli rozgrywają piłkę zawodnicy Bordeaux. Gracze Metz prawie w ogóle im w tym nie przeszkadzają.

90
    Trzy minuty doliczone.

88
    Bardzo dobre spotkanie w zwycięskiej drużynie rozgrywa dzisiaj Igor Lewczuk! Polak naprawdę dobrze wprowadził się do ekipy Bordeaux.

87
    Trzy minuty pozostały do końca regulaminowego czasu gry. Nie mieliśmy zbyt wielu przerw, więc sędzia nie powinien doliczyć więcej niż dwie, może trzy minuty.

84
    Bardzo mądrze grają dzisiaj zawodnicy Bordeaux. Można powiedzieć, że obie jedenastki wyczekują już końcowego gwizdka.

82
    Erdinc kończy występ. Zastąpi go Thill.

81
    Kamano wchodzi za Toure.

80
    Chyba pierwszy raz w tej połowie zmuszony był interweniować golkiper Bordeaux. Bez problemu łapie on piłkę po strzale głową.
    79. Habib Diallo (MTZ)

79
    Nawet piłkarze Metz nie rwą się już do odrabiania strat. Rozgrywają teraz piłkę między sobą na własnej połowie.