Man Utd – Stoke 1:1 (koniec) | Leicester – Southampton 0:0 (koniec) | Tottenham – Man City 2:0 (koniec)
Burnley – Arsenal 0:1 (koniec)
Burnley F.C.
0:1 (0:0)
Arsenal F.C.
Niedziela 02.10.2016, 17:30 • Turf Moor, Burnley • Angielska Premier League • Runda 7

Ten mecz powinien zakończyć się podziałem punktów. Zdecydowanie nieprawidłowa bramka Arsenalu w 93. minucie daje 3 punkty Kanonierom!
    Pierwsza połowa na pewno powinna zostać jak najszybciej zapomniana, bowiem w ciągu 45 minut nie wydarzyło się zupełnie nic.
    W drugiej połowie mieliśmy już znacznie więcej emocji i kilka okazji podbramkowych! Nic nie mogło wpaść, aż do ostatniego rzutu rożnego w tym spotkaniu! (19:56:28)
    Bardzo kontrowersyjne zwycięstwo Arsenalu.

90+3
    90+3. Laurent Koscielny (ARS) - 0:1

90+3
    Gol dla Arsenalu!

NIESAMOWITE! Ostatni rzut rożny dla Arsenalu i Alex Oxlade-Chamberlain jakimś cudem nabija futbolówkę na LAURENTA KOSCIELNEGO, a ten pakuje futbolówkę do bramki ręką! Czy ten gol powinien zostać uznany? Tak, czy inaczej Arsenal zwycięża po golu w ostatnich sekundach!

90+2
    Oxlade-Chamberlain uderza, ale futbolówka znów ociera się o nogi przeciwników! Będzie jeszcze jeden korner!

90+2
    Walcott nabija nogi rywala i wywalcza jeszcze jeden rzut rożny! Krótkie rozegranie i Arsenal ma już ostatnie sekundy, aby załadować zwycięską bramkę!

90+1
    2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    To Arsenal posiada inicjatywę i utrzymuje się w posiadaniu piłki. Gospodarze chcą bronić tego remisu. Dla nich 1 punkt z wyżej rozstawionym rywalem jest dobrym rezultatem.

88
    To już ostatnie minuty w Burnley! Czy któraś z drużyn zdobędzie jedyną bramkę, która prawdopodobnie zapewniłaby jakże ważne 3 punkty?

87
    Mustafi wymaga pomocy lekarskiej i chwilę przebywa poza linią boczną boiska. Czy gospodarze zdziałają coś w przewadze?
    85. Theo Walcott obok słupka!

85
    Mamy teraz szalone granie na Turf Moor! Pierwsze kapitalnie zablokował akcję jeden ze stoperów Burnley, ale piłka trafiła do Walcotta! Techniczne uderzenie w okolice dalszego słupka, ale brakło niewiele!

84
    Oxlade-Chamberlain otrzymał podanie pod linię końcową, ale bramkę opuścił Heaton, który zaasekurował futbolówkę i pozwolił jej opuścić murawę. Od bramki gospodarze.

83
    Trzeba przyznać, że mamy bardzo czyste zawody. Fauli jest naprawdę, jak na lekarstwo i prawdopodobnie mecz zakończy się bez kartek. To byłoby coś.

82
    Alexis Sanchez świetnie przerzucił do wolnego Özila, a Niemiec od razu zgrywa piłkę do środka pola karnego! Tam świetnie ustawieni byli obrońcy Burnley. Kolejna akcja oddalona.

80
    Decydujące 10 minut przed nami! Zbliżając się do końca obie drużyny będą starały się zabezpieczyć tyły i chronić remisu. Ale czy nie lepiej przycisnąć i wywalczyć 3 punkty?

79
    To nie pierwsza skuteczna interwencja w defensywie Boyda. Arsenal ma dziś spore problemy, o czym najlepiej świadczy wynik na tablicy!