Man Utd – Stoke 1:1 (koniec) | Leicester – Southampton 0:0 (koniec) | Tottenham – Man City 2:0 (koniec)
Burnley – Arsenal 0:1 (koniec)
Leicester City
0:0 (0:0)
Southampton F.C.
Niedziela 02.10.2016, 15:15 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League • Runda 7

Spotkanie nie było porywające. Ostatecznie bezbramkowy remis. W pełni zasłużony. Obie drużyny zagrały średnio. Stworzyły mało zagrożenia pod bramkami. Bramkarze mieli pracy jak na lekarstwo. Nieco częściej w posiadaniu futbolówki byli goście, jednak jak widać, nic z tego nie wynika. Mistrzowie Anglii nadal nie mogą trafić z formą! (17:10:56)

90+3

90+3
    I szybka akcja lewą stroną w wykonaniu Southampton. Dośrodkowanie Nathana Redmonda, jednak w ostatniej chwili interweniuje Huth!

90+1
    Arbiter dolicza trzy minuty do drugiej części tego spotkania.

90
    I jeszcze akcja przez środek w wykonaniu Świętych, jednak Davis traci panowanie nad futbolówką tuż przed polem karnym rywala.

90
    Ofiarne zagranie do przodu w wykonaniu Drinkwatera. Futbolówka nawet nie dociera pod nogi Ulloi.

88
    I w odpowiedzi akcja przyjezdnych. Zagranie do przodu do wychodzącego na pozycję Shane'a Longa, jednak ten według arbitra na spalonym.

87
    Jeszcze teraz próba dalekiego zagrania do wychodzącego na pozycję Leonardo Ulloi, jednak to podanie okazuje się zbyt mocne i od bramki rozpocznie Forster.

85
    Ależ szansa przed zawodnikami gości! Z okolic 11 metra na uderzenie decyduje się Romeu, jednak posyła futbolówkę nad poprzeczką!

84
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Charlie Austin, na boisku pojawia się James Ward-Prowse.

83
    Dośrodkowanie przed bramkę gości z rzutu wolnego w wykonaniu Drinkwatera. Przed bramką fauluje Wes Morgan i to goście wznowią grę.

82
    I przed szansą gospodarze. Akcja prawą stroną boiska, jednak Mahrez faulowany przez Redmonda.

80
    A teraz akcja Świętych najpierw lewą, a potem prawą stroną boiska. W końcu dośrodkowanie przed bramkę i Robert Huth zmuszony wybić futbolówkę na korner.

78
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Islam Slimani, na boisku pojawia się Leonardo Ulloa.

77
    Tym razem dośrodkowanie z prawej strony boiska zmierza przed bramkę Schmeichela, jednak zagrana futbolówka jest zbyt mocna.

76
    A teraz Święci przed szansą na bramkę, jednak dośrodkowanie z prawej strony boiska w porę zablokowane.

75
    O i jest pierwsza groźna sytuacja w tej połowie! Fantastyczna centra z lewej strony boiska wprost na głowę Okazakiego, który uderza, jednak tuż obok słupka!

74
    Z perspektywy niemal 30 minut drugiej części tego spotkania, można odnieść wrażenie, że żadnej z drużyn nie zależy na trzech punktach. Pierwsze 45 minut było zdecydowanie ciekawsze.