Łowicz – KS Drwęca 1:3 (koniec) | Widzew – Ruch W. M. 4:2 (koniec)
Widzew Łódź
4:2 (2:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie
Niedziela 02.10.2016, 15:30 • Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, Łódź • 3 liga, grupa I • Runda 10

Nie był to porywający mecz jeśli chodzi o ilość emocji. W pierwszej połowie totalna dominacja Widzewa i prowadzenie 2:0. Myślę, że gdyby nie te zmarnowane okazje to po przerwie łodzianie nie musieli by aż tak się stresować. W drugiej połowie Ruch zdobył dwa gole i złapał kontakt z gospodarzami spotkania, ale bramka zmiennika Burskiego ustaliła wynik meczu. Dziękujemy za uwagę. Na dziś to wszystko. Zapraszamy do śledzenia innych relacji w naszym serwisie! (17:27:05)
    Łódzki Widzew z małymi problemami, ale pokonuje 4:2 - Ruch Wysokie Mazowieckie i dopisuje kolejne trzy punkty do swojego dorobku!

90+5

90+5
    Próbuje z dystansu zaskoczyć rywala Piotr Burski, ale jego strzał spokojnie wybronił Rakowiecki.

90+4
    Faul w ataku Możdżonka i od rzutu wolnego na własnej połowie rozpocznie Ruch.

90+3
    Przepychanka Jędrzejczyka z rywalem na prawej stronie obrony i sędzia pokazuje obrońcy Widzewa żółtą kartkę.

90+2
    Dobre przejęcie piłki w środku pola przez Okachiego, który podaje na lewą stronę i kolejny faul na Szewczyku. Tym razem żółta kartka dla Borowika.

90+1
    Faulowany Szewczyk na lewej stronie i rzut wolny mają łodzianie.

90
    5 minut dolicza arbiter tego spotkania do regulaminowego czasu gry.

89
    Burski kolejny raz w tym meczu na sporym ofsajdzie.

88
    Kamil Tlaga próbuje wymusić rzut wolny dla Widzewa, ale sędzia nie daje się nabrać.

87
    Teraz to Burski sfaulował rywala walcząc o piłkę w ataku.

85
    Faulowany na lewej stronie boiska Piotr Burski. Rzut wolny dla RTS-u.

84
    Zmiana w drużynie Ruch Wysokie Mazowieckie: z boiska zszedł kontuzjowany Michał Grochowski, na boisku pojawia się Decewicz.

83
    Przerwa w grze trwa ciągle. Michał Grochowski powoli podnosi się z murawy.

82
    Grochowski ucierpiał podczas walki w powietrzu i mamy przerwę w grze. Nie wygląda to dobrze. Strzelec dwóch goli wyglądał jakby chwilowo stracił przytomność.

81
    Strus zgrywa piłkę na 16. metr do Możdżonka, który oddał uderzenie, ale futbolówka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

80
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Adrian Budka, na boisku pojawia się Kamil Sabiłło.

79
    Walka na prawym skrzydle i od autu wznowi Widzew.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Adam Ka

Gole: 31. Michalski, 37. Tlaga, 56. Mąka, 75. Burski – 49. Grochowski, 60. Grochowski

Kartki:   39. Rodak (WID), 90+3. Jędrzejczyk (WID) – 25. Grochowski (RWM), 55. Brokowski (RWM), 90+2. Borowik (RWM)

Widzew Łódź: Choroś – Tlaga, Jędrzejczyk, Zieleniecki, Szewczyk – Rodak – Budka (80. Sabiłło), Michalski (62. Strus), Mąka (62. Okachi) – Możdżonek – Kowalczyk (46. Burski)
    Zmiany: Wlazłowski, Gromek, Strus, Okachi, Zawodziński, Sabiłło, Burski

Ruch Wysokie Mazowieckie: Rakowiecki – Jóźwiak (63. Zieniewicz), Pasko, Piłatowski, Borowik – Brokowski, Grochowski (84. Decewicz), Rogowski, Sawicki, Poduch – Zalewski

Sędziowie: Kamil Baranowski (Siedlce)