Włochy U-20 – Polska U-20 3:0 (koniec) | Macedonia Płn. U-21 – Polska U-19 0:4 (koniec) | Polska U-21 – Ukraina U-21 2:0 (koniec)
Macedonia Północna U-21
0:4 (0:0)
Polska U-19
Czwartek 06.10.2016, 15:30 • Stadion Miejski, Szubin • Reprezentacja • Mecz towarzyski

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:25:39)

Reprezentacja Polski do lat 19 rozpoczęła eliminacje do mistrzostw Europy od zwycięstwa 4:0. Dwie różne połowy spotkania. Pierwsza pod dyktando Macedonii, druga zdominowana przez Polaków. Dość napisać, że w przerwie statystyka celnych strzałów pokazywała 5:0 dla gości, a po 90 minutach zrobiło się 5:5. Polacy byli skuteczniejsi, lepiej wybiegani w drugiej części, czego efektem jest wygrana.

90+3

90+2
    Faulują Polacy, byle wybić z rytmu przeciwnika i nie pozwolić mu na popsucie bilansu bramkowego.

90
    Rozpoczął się doliczony czas meczu. Przewaga Polaków niezagrożona.

87
    Felsch kontra Sulejmani. Wmieszał się w to wszystko sędzia Alain Bieri i gwizdnął faul Polaka.

84
    Również Szymański pojawił się z ławki i również ma apetyt na gola. Niecelna próba zmiennika.

83
    Próbuje cokolwiek zmienić selekcjoner Macedonii, ale najpewniej rozpocznie eliminacje od porażki. Ristovski za Elmasa.

82
    Gol dla Polski U-19!
    Strzelcem bramki PAWEŁ TOMCZYK.

Po zawodach! Fenomenalna druga połowa w wykonaniu reprezentacji Polski, a zmiennik Tomczyk dorzucił gola krótko po wejściu na boisko.

81
    Trzecia zmiana dokonana przez selekcjonera Rafała Janasa. Felsch za Schikowskiego.

77
    Tomczyk za Listkowskiego w biało-czerwonym zespole. Zmęczony był już piłkarz Pogoni Szczecin.

75
    Dla odmiany piłkę z narożnika boiska bił Zdravkovski, ale z tak samo mizernym efektem jak Atanasov.

74
    Szymański sfaulował Atanasova. Po rzucie wolnym wybili piłkę biało-czerwoni i jeszcze korner dla gości.

72
    Rafał Janas zdecydował się na zmianę Szymańskiego za Handzlika.

72
    Kolejne uderzenia Polaków. Na początek Schikowski, a po chwili Listkowski. Biało-czerwoni zmienili się jak za dotknięciem różdżki.

70
    Sulejmani próbuje ratować Macedonię. Polacy postanowili zatrzymać zawodnika Pogoni Siedlce faulem.

Gole: 48. Jóźwiak, 65. Wojtkowski, 69. Wojtkowski, 82. Tomczyk

Kartki:   40. Jovanov (M19) – 8. Spychała (P19)

Macedonia Północna U-21: Jankov – Jovanov, Lichina, Sadiki, Manevski – Abaz, Zdravkovski, Atanasov, Shefiti (67. Dodev) – Elmas (83. Ristovski) – Sulejmani.

Zmiany: Stevkovski – Stojkovski, Hani, Ristovski, Dodev, Mitrev, Milovanovikj.

Polska U-19: Gostomski – Spychała, Żyro, Chrzanowski, Hołownia – Handzlik (72. Szymański), Wojtkowski, Dziczek, Jóźwiak – Schikowski (81. Felsch) – Listkowski (77. Tomczyk).

Zmiany: Grabara – Milewski, Olszewski, Felsch, Szymański, Żyra, Tomczyk.

Sędziowie: Alain Bieri (Szwajcaria)