Błękitni – Odra O. 0:1 (koniec) | Olimpia Z. – Polonia B. 2:1 (koniec) | Puszcza – Olimpia E. 1:1 (koniec)
Rozwój – Polonia W. 1:1 (koniec) | Siarka T. – GKS Bełchatów 1:2 (koniec) | Legionovia – Stal S. W. 1:0 (koniec)
Kotwica – Raków 2:2 (koniec) | Radomiak – Warta 3:2 (koniec)
Radomiak Radom
3:2 (2:1)
Warta Poznań
Sobota 15.10.2016, 18:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • 13. kolejka

Koniec spotkania w Radomiu! Radomiak pokonał Wartę Poznań 3:2 i powrócił na ligowe podium. Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje! (19:51:26)

90+4

90+4
    Kartka dla Spławskiego.

90+3
    Śliwiński zmienia Gawrona. Werner Liczka wykorzystał już limit korekt.

90+2
    Przed nami ostatnie sześćdziesiąt sekund!

90+1
    Ten mecz potrwa trzy minuty dłużej.

90
    Piąty obrońca na boisku. Radomiak nie chce oddać kompletu oczek!

89
    Gurzęda zastąpił Stąporskiego.

88
    Kartka dla Białożyta, który przerwał kontrę gospodarzy.

88
    Dwa kornery z rzędu dla gości, ale przy piłce już radomianie.

87
    Rzut rożny dla Warty Poznań, a do końca meczu trzy minuty + to, co doliczy arbiter.

86
    Obaj trenerzy nie wykorzystali jeszcze wszystkich zmian.

85
    Goździk przerwał kontrę Radomiaka i zobaczył żółtą kartkę.

84
    Owacje na stojąco do Brazylijczyka!

83
    Ta zmiana oznacza, że gospodarze w tych ostatnich minutach stawiają na obronę korzystnego rezultatu.

82
    Schodzi z boiska strzelec trzech goli Leandro, a zmienia go Agu.

81
    Niezła okazja przed Stąporskim, ale nie miał pomysłu na rozwiązanie tej akcji ofensywny zawodnik Radomiaka.

80
    Ładna akcja Filipowicza, jednak zabrakło dokładnego podania do Leandro.

79
    Mecz wznowiony. Dziesięć minut do końca!

Bartosz Biernacki

Gole: 3. Leandro (kar.), 13. Leandro, 59. Leandro (kar.) – 28. Białożyt (kar.), 70. Goździk

Kartki:   66. Kościelny (RAM) – 11. Ngamayama (WAR), 40. Marciniak (WAR), 85. Goździk (WAR), 88. Białożyt (WAR), 90+4. Spławski (WAR)

Radomiak Radom: Banasiak – Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski – Stąporski (89' Gurzęda), Kościelny, Gawron (90+3' Śliwiński), Brągiel – Kwiek (77' Filipowicz), Leandro (82' Agu)
    Warta Poznań: T. Laskowski – Kiełb (71' Biegański), Marciniak, Ngamayama (46' Dejewski), Fiedosewicz, A. Laskowski, Białożyt, Chromiński, Ciarkowski, Paczyński (46' Goździk), Spławski

Sędziowie: Tomasz Radkiewicz (Łódź)