Termalica – Korona | 1:3 (koniec) | | | Jagiellonia – Piast | 2:0 (koniec) | | | Lechia – Pogoń | 1:1 (koniec) |
Stomil – Bytovia | 3:1 (koniec) | | | Chojniczanka – Wigry | 3:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Miedź | 0:4 (koniec) |
Stal M. – GKS T. | 3:2 (koniec) | | | Wisła Pu. – Sandecja | 0:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Chrobry | 0:2 (koniec) |
GKS Bełchatów – Rozwój | 1:0 (koniec) | | | Odra O. – Raków | 1:1 (koniec) | | | Olimpia E. – Olimpia Z. | 2:0 (koniec) |
Legionovia – Radomiak | 0:1 (koniec) | | | Warta – Błękitni | 2:1 (koniec) | | | Polonia W. – Kotwica | 2:0 (koniec) |
Sokół – Świt NDM | 1:1 (koniec) |
Toruń – Pogoń II | 2:0 (koniec) | | | Bałtyk G. – Lech II P. | 1:2 (koniec) |
Ruch Z. – BKS Stal | 0:0 (koniec) | | | Rekord – Dzierżoniów | 2:0 (koniec) | | | Lechia ZG – Śląsk II | 1:0 (koniec) |
Stal Rz. – Avia | 2:0 (koniec) | | | Motor – Orlęta | 3:0 (koniec) |
Bournemouth – Sunderland | 1:2 (koniec) | | | Burnley – Crystal Palace | 3:2 (koniec) | | | Man City – Middlesbrough | 1:1 (koniec) |
West Ham – Stoke | 1:1 (koniec) | | | Chelsea – Everton | 5:0 (koniec) |
Torino – Cagliari | 5:1 (koniec) | | | Napoli – Lazio | 1:1 (koniec) |
Granada – Deportivo | 1:1 (koniec) | | | Sociedad – Atletico | 2:0 (koniec) | | | Osasuna – Alaves | 0:1 (koniec) |
Las Palmas – Eibar | 1:0 (koniec) |
Bayern – Hoffenheim | 1:1 (koniec) | | | Bayer – Darmstadt | 3:2 (koniec) | | | Hamburg – Borussia D. | 2:5 (koniec) |
Ingolstadt – Augsburg | 0:2 (koniec) | | | Freiburg – Wolfsburg | 0:3 (koniec) | | | Eintracht – FC Koln | 1:0 (koniec) |
Monaco – AS Nancy | 6:0 (koniec) | | | Bordeaux – Lorient | 2:1 (koniec) | | | Lyon – Bastia | 2:1 (koniec) |
Dijon – Guingamp | 3:3 (koniec) | | | Angers – Lille | 1:0 (koniec) | | | Nantes – Toulouse | 1:1 (koniec) |
Zlín – Brno | 2:1 (koniec) | | | Teplice – Hradec Kralove | 0:1 (koniec) | | | Příbram – Dukla | 3:1 (koniec) |
Slavia – Bohemians | 1:1 (koniec) |
Rużomberok – Spartak Myj. | 0:0 (koniec) | | | Senica – Prešov | 0:0 (koniec) | | | Michalovce – Moravce-Vrable | 5:1 (koniec) |
Gać – Kąty Wrocławskie | 4:1 (koniec) |
finał
FK Senica
0:0
(0:0)
FC Tatran Prešov
90+2
|
Koniec meczu.
(18:46:44)
|
|
90+1
|
Zmiana w drużynie 1. FC Tatran Prešov: z boiska schodzi Jozef Bujňák, na boisku pojawia się Martin Dupkala.
|
|
90
|
Zmiana w drużynie 1. FC Tatran Prešov: z boiska schodzi Ashiru Musefiu Olansunjanmi, na boisku pojawia się Hector Tubonemi.
|
|
86
|
Żółtą kartkę otrzymuje Richard Kačala (1. FC Tatran Prešov).
|
|
Oglądaj relację na żywo z tego meczu na Bet365.com!
|
||
80
|
Żółtą kartkę otrzymuje Erik Streňo (1. FC Tatran Prešov).
|
|
80
|
Żółtą kartkę otrzymuje Adrián Kopičár (FK Senica).
|
|
69
|
Żółtą kartkę otrzymuje Dávid Keresteš (1. FC Tatran Prešov).
|
|
67
|
Zmiana w drużynie FK Senica: z boiska schodzi Samuel Mráz, na boisku pojawia się José Pirulo.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie 1. FC Tatran Prešov: z boiska schodzi Jakub Rolinc, na boisku pojawia się Lukáš Kubus.
|
|
54
|
Żółtą kartkę otrzymuje Miroslav Petko (1. FC Tatran Prešov).
|
|
51
|
Zmiana w drużynie FK Senica: z boiska schodzi Igor Gonchar, na boisku pojawia się Alain Richard Ebwelle.
|
|
46
|
Druga połowa rozpoczęta.
|
|
45
|
Pierwsza połowa skończona.
|
|
1
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
|
Gole:
Sędziowie: Horváth – Somoláni, Bobko
Widownia: 714
Kartki: 80. Kopičár (SEN) – 54. Petko (PRE), 69. Keresteš (PRE), 80. Streňo (PRE), 86. Kačala (PRE)
Spudłowany karny!:
FK Senica:
Šulla (C) – Delgado, Březina, Gonchar (51. Ebwelle), Kopičár – Mráz (67. Pirulo), Pillár, Turyna, Kosorin – Kratochvíl, Gutierre Weriton.
Zmiany: Plach – Ebwelle, Pirulo, Červeňák, Quaye.
Trener:
FC Tatran Prešov: Talian – Bujňák (90+1. Dupkala), Petko, Jacko (C), Kačala – Katona, Rolinc (63. Kubus), Dzurík, Olansunjanmi (90. Tubonemi) – Streňo, Keresteš.
Zmiany: Penksa – Dupkala, Tubonemi, Leško, Kubus, Kráľovič, Bartek.
Trener:
Zmiany: Plach – Ebwelle, Pirulo, Červeňák, Quaye.
Trener:
FC Tatran Prešov: Talian – Bujňák (90+1. Dupkala), Petko, Jacko (C), Kačala – Katona, Rolinc (63. Kubus), Dzurík, Olansunjanmi (90. Tubonemi) – Streňo, Keresteš.
Zmiany: Penksa – Dupkala, Tubonemi, Leško, Kubus, Kráľovič, Bartek.
Trener:
Sędziowie: Horváth – Somoláni, Bobko
Widownia: 714