Man Utd – Arsenal 1:1 (koniec) | Crystal Palace – Man City 1:2 (koniec) | Everton – Swansea 1:1 (koniec)
Southampton – Liverpool 0:0 (koniec) | Stoke – Bournemouth 0:1 (koniec) | Sunderland – Hull 3:0 (koniec)
Watford – Leicester 2:1 (koniec) | Tottenham – West Ham 3:2 (koniec)
Southampton F.C.
0:0 (0:0)
Liverpool F.C.
Sobota 19.11.2016, 16:00 • St Mary's Stadium, Southampton • Angielska Premier League • Runda 12

To już wszystko z Southampton. Na relację z kolejnych meczów Premier League oraz innych lig europejskich zapraszamy Państwa do portalu Lajfy.com. (17:56:01)
    Liverpool przynajmniej do jutra utrzyma się na pozycji lidera. The Reds byli bardzo blisko strzelenia bramki. Ostatecznie się nie udało, ale oglądaliśmy naprawdę żywy, ciekawy mecz.

90+5

90+4
    Jurgen Klopp bardzo energicznie reaguje na zdarzenia na boisku. Dośrodkowanie Milnera do Sturridge'a kończy swoją przygodę w rękach Forstera.

90+3
    Dwie minuty do końca. Liverpool rozgrywa jedną z ostatnich akcji w tym meczu. Robi to bardzo cierpliwie. Za chwilę wszystko stanie się jasne.

90+2
    Centra z rzutu rożnego wylądowała bezpośrednio w koszyczku Forstera. Druga połowa potrwa o 4 minuty dłużej.

90+1
    Rzut rożny dla Liverpoolu. Szansa na kolejne niezłe dośrodkowanie.

90
    Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Sadio Mané, na boisku pojawia się Divock Origi.

89
    Do wejścia na boisko gotowy jest Origi. Jurgen Klopp stawia w końcówce na zdecydowaną ofensywę.

88
    Podanie Coutinho do Milnera. Kolejne niezłe dośrodkowanie, ale nie było jeszcze takiego, które przełamałoby defensywę Southampton.

87
    Bardzo intensywny deszcz pada w Southampton. W takich warunkach rozgrywanie piłki nie należy do najbardziej komfortowych działań.

86
    Końcówka tego meczu słabsza niż cała reszta. Piłka jest rozgrywana z dala od pól karnych obu drużyn. W jej posiadaniu Southampton.

85
    W grze piłkarzy czuć zmęczenie. Liverpool rozgrywa piłkę wzdłuż linii środkowej boiska.

84
    Liverpool gra bardzo dobrze. Jest jednak bezradny przeciwko ofiarnej obronie Southampton.

83
    Podanie Sturridge'a wzdłuż pola karnego. Piłka zmierzała do Mane, ale Senegalczyk nie zdołał do niej dobiec.

82
    Chwila oddechu dla obrony Świętych. Od bramki po niecelnym strzale grę wznawia Forster.

81
    Kolejna akcja Liverpoolu zakończona strzałem. Najpierw próbował Coutinho, później celnie Firmino. Skutecznie broni piłkę Forster.

80
    Pierwsza akcja Sturridge'a. Anglik zdołał dośrodkować piłkę w pole karne i świetnie dośrodkował. W polu karnym było duże zamieszanie, ale jeden z jego kolegów zdołał uderzyć piłkę głową. Liverpool co raz bliżej zdobycia gola.

79
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Pierre Højbjerg, na boisku pojawia się Harrison Reed.

Kacper Dąderewicz

Gole:

Kartki:   60. Soares (SOT) – 77. Coutinho (LIV)

Posiadanie piłki: 34 % : 66 %.
    Strzały celne: 0:2. Strzały niecelne: 2:8. Rzuty rożne: 1:8. Spalone: 2:2. Foule: 8:11.
    Southampton F.C.: Forster – Soares, van Dijk, Fonte (C), Bertrand – Romeu, S. Davis, Højbjerg (79. Reed) – Boufal (67. S. Long) – Austin (74. Jay Rodriguez), Redmond.
    Zmiany: Taylor – Yoshida, Clasie, S. Long, Jay Rodriguez, Martina, Reed.

Liverpool F.C.: Karius – Clyne, Matip, Lovren, Milner – Wijnaldum, Henderson (C), Can (78. Sturridge) – Mané (90. Origi), Firmino, Coutinho.
    Zmiany: Mignolet – Sturridge, Grujić, Klavan, Moreno, Leiva, Origi.