Deportivo – Sevilla 2:3 (koniec) | FC Barcelona – Malaga 0:0 (koniec) | Eibar – Celta Vigo 1:0 (koniec)
Atletico – Real Madryt 0:3 (koniec)
FC Barcelona
0:0 (0:0)
Malaga CF
Sobota 19.11.2016, 16:15 • Camp Nou, Barcelona • Hiszpańska LaLiga • Runda 12
    "Wyjść i wygrać", jak to łatwo powiedzieć.

Faule: 13:12. (18:26:50)

Cóż to był za mecz! Pomimo braku goli nie mogliśmy się nudzić praktycznie nawet przez moment! To Barcelona dominowała przez 95% spotkania, ale mimo tego, nie potrafiła objąć prowadzenia i strzelić chociażby jednego gola.
    Malaga przez większość czasu się broniła, ale wywalczyła wymarzony 1 punkt na Camp Nou. Cuda w bramce wyprawiał dzisiaj Kameni, który z pewnością zostaje graczem meczu!
    Barcelona nie wykorzystuje okazji do objęcia fotela lidera!

90+8

90+8
    Ostatnia okazja dla Barcelony w tym meczu! Dośrodkowanie Rakiticia z rzutu rożnego, z którego nic nie wynikło! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

90+7
    Jeszcze Juan Carlos dokłada swoją czerwoną kartkę w końcówce tego meczu! Sędzia nie ma dziś litości dla zawodników Malagi, która kończy mecz w dziewiątkę!

90+6
    Zmiana w drużynie Málaga CF: z boiska schodzi Pablo Fornals, na boisku pojawia się Duda.

90+6
    Kameni jest dzisiaj niesamowity! Kolejna interwencja, tym razem gdzieś na 11. metrze własnego pola karnego! Barcelonie nic dzisiaj nie wpadnie!

90+5
    Znów ktoś leży na murawie, a spotkanie jeszcze potrwa kilka minut. Wszystko przez uraz Kameniego sprzed kilku minut!
    90+4. Strzał Neymara i Kameni ratuje skórę swojej ekipie!

90+4
    To była chyba akcja meczowa w wykonaniu Barcelony! Neymar zamykał akcję na dalszym słupku, ale fenomenalnie przypilnował go Kameni, który wyrasta na bohatera tego spotkania!

90+2
    W końcu możemy wrócić do meczu! Czy któraś z drużyn zdobędzie jedynego gola, który najprawdopodobniej zapewni 3 punkty? Atak pozycyjny Barcelony.

90+1
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry! A Kameni wciąż nie podnosi się z murawy. Przypomnijmy, że Malaga ma jeszcze jedną zmianę w zanadrzu.

90
    Medycy wbiegli na murawę i Malaga w dalszym ciągu gra na czas. Sędzia na pewno doliczy te stracone minuty.

89
    Kameni zgłasza jakąś kontuzję i arbiter musi przerwać grę. Oczywiście ogromne gwizdy z trybun, które sugerują, że Kameni symuluje.

87
    Świetne dośrodkowanie na dalszy słupek i to Arda Turan zamykał akcję Barcelony! Było jednak zbyt ciasno przy słupku, aby wcisnąć piłkę do siatki!

86
    Barcelona ma już nóż przy gardle! Widzimy jednak, że będzie niezmiernie trudno zwyciężyć gospodarzom w tym spotkaniu. Malaga już nie raz sprawiała problemy gospodarzom.

85
    Pique wybiega zza pleców obrońcy i następnie upada przed Kamenim! Znów są ogromne kontrowersje w polu karnym Malagi, a arbiter ponownie nie interweniuje! Ogromne protesty Barcelony.

Wiktor Bukowski

Gole:

Kartki:   22. Ricca (MLG), 62. Ontiveros (MLG)   69. D. Llorente (MLG), 90+7. J. P. Carlos (MLG)

Strzały celne: 8:1. Strzały niecelne: 13:3. Rzuty rożne: 14:1. Spalone: 5:1. Foule: 13:12.
    FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Mascherano, Digne (63. Alba) – Denis Suárez (68. A. Gomes), Busquets (C), Rafinha (77. Rakitić) – Arda Turan, Alcácer, Neymar.
    Zmiany: Cillessen – Rakitić, Alba, A. Gomes, Aleix Vidal, Aleñá, Marlon.

Malaga CF: Kameni (C) – Rosales, Miguel Torres, Villanueva, Ricca – Fornals (90+6. Duda), D. Llorente – Ontiveros (69. Muñoz), Añor, J. P. Carlos – Sandro Ramírez (81. En Nesyri).
    Zmiany: Bojko – Santos, Castro, Duda, Jony, En Nesyri, Muñoz.

Sędziowie: De Burgos

Widownia: 83 349