PSG – Nantes 2:0 (koniec) | AS Nancy – Dijon 1:0 (koniec) | Bastia – Montpellier 1:1 (koniec)
Toulouse – Metz 1:2 (koniec) | Rennes – Angers 1:1 (koniec)
Stade Rennes
1:1 (1:0)
Angers SCO
Sobota 19.11.2016, 20:00Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 13
    Mecz zakończył się podziałem punktów.

Kibice Rennes nie spodziewali się takiego wyniku. Wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą, gospodarzom udało się wyjść na prowadzenie, grali w przewadze, lecz Angers wykazało się boiskowym sprytem i zdołało wyrównać. Brawa należą się przyjezdnym za to, że nie zwątpili w zdobycie bramki dlatego wywalczyli jeden punkt. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne transmisje na naszym portalu. (21:53:18)

90+4

90+3
    Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez graczy Rennes. Zmarnowana została chyba ostatnia już szansa na zmianę wyniku przez gospodarzy.
    90+2. Cheikh N'Doye (AGR)

90+2
    Czerwona kartka dla Cheikh N'Doye (Angers SCO) za atak wyprostowaną nogą na Benjamina André .

90+1
    Upłynęła już pierwsza minuta doliczonego czasu, a gra toczy się w strefie środkowej boiska.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Pedro Henrique fauluje wyprowadzającego akcję stopera Angers.

89
    Angers próbuje jak najdłużej utrzymać się przy piłce oddalają grę od własnego pola karnego.

88
    Zbyt długie podanie w pole karne kieruje Romain Danzé i piłka wychodzi poza linię końcową.

86
    Już tylko pięć minut pozostało gospodarzom na strzelenie zwycięskiego gola. Widać nerwowość w ich poczynaniach.

85
    Indywidualna akcja Pedro Henrique prawą stroną boiska, gracz Rennes wbiegł z piłką pole karne i w sytuacji sam na sam uderzył obok słupka.

84
    Gracze Angers mimo iż muszą grać w dziesięciu radzą sobie bardzo dobrze i chcą iść za ciosem i próbują zdobyć drugą bramkę.
    82. Nicolas Pepe (AGR) - 1:1

82
    Gol dla Angers!
    Strzelcem bramki NICOLAS PEPE.

Na strzał zza pola karnego zdecydował się NICOLAS PEPE i trafił w okienko bramki strzeżonej przez Benoît Costila.

81
    W ostatnich dziesięciu minutach nie zobaczymy już reprezentanta Polski. Kamil Grosicki zagrał niezłe spotkanie angażując się w wiele ataków gospodarzy. Szkoda, że nie udało mu się zdobyć bramki.

80
    Zmiana w drużynie Stade Rennais FC: z boiska schodzi Kamil Grosicki, na boisku pojawia się Pedro Henrique.

79
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przed szansą stanął Adrien Hunou, lecz jego strzał został zablokowany.

Sebastian Zuba

Gole: 22. Sio – 82. Pepe

Kartki:   69. Gourcuff (REN), 74. Mendes (REN) – 36. Andreu (AGR), 57. Manceau (AGR)   59. Thomas (AGR), 90+2. N'Doye (AGR)

Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
    Strzały celne: 2:5. Strzały niecelne: 7:2. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 4:2. Foule: 9:13.
    Stade Rennes: Costil – Danzé, Gnagnon, Mendes, Baal – Grosicki (80. Henrique), G. Fernandes, André, Hunou – Gourcuff (70. Diakhaby), Sio.
    Zmiany: Gertmonas – Erasmus, Henrique, Armand, Figueiredo, Diakhaby, Janvier.

Angers SCO: Michel – Manceau (67. Pavlović), I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye, Santamaría, Mangani – Sunu, Diédhiou, Capelle (67. Pepe).
    Zmiany: Mandrea – Pavlović, Wissa, Pepe, Tait, Saihi, Saïss.

Sędziowie: Benoît Bastien