Rozwój – Legionovia 2:3 (koniec) | Błękitni – Gryf 6:1 (koniec) | Olimpia Z. – GKS Bełchatów 0:0 (koniec)
Raków – Olimpia E. 0:0 (koniec) | Kotwica – Warta 0:0 (koniec) | Polonia B. – Polonia W. 1:1 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
0:0 (0:0)
Warta Poznań
Sobota 19.11.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • 18. kolejka
    Pierwsze spotkanie rewanżowe zaliczane formalnie do rundy wiosennej pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg, a Wartą Poznań kończy się wynikiem 0:0!

Mecz bez większej historii. Obie drużyny miały parę okazji by zdobyć bramkę. Tak się nie stało i w Kołobrzegu mamy podział punktów pomiędzy Kotwicę i Wartę. Dla drużyny z Kołobrzega, która chce jak najszybciej wydostać się z tego dołu tabeli to nie najlepszy rezultat, ale dla Warty, która unika póki co pobytu w dole tabeli nie jest to zły wynik. Dziękuję za uwagę. Z mojej strony to wszystko. Do usłyszenia. Miłego wieczoru! (18:53:11)

90+4

90+3
    Karol Zieliński faulowany. Rzut wolny z połowy boiska dla gospodarzy.

90+2
    Przegrali walkę o piłkę w środku pola gospodarze i Warta ma okazję by przeprowadzić jeden z ostatnich ataków w tym spotkaniu.

90+1
    Piłka opuściła boisko. Odprowadził piłkę wzrokiem Błażej Chouwer.

90
    Trzy minut dłużej potrwa ten mecz. Taka jest decyzja sędziego Tomasza Marciniaka.

89
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Adrian Szynka, na boisku pojawia się Gracjan Goździk.

88
    Niebezpiecznie zrobiło się w polu karnym Kotwicy i przyjezdni wywalczyli kolejny rzut rożny.

87
    Centra z prawej strony Siwka, ale pewnie wybija piłkę głową Poznański.

86
    Za mocna piłka na prawą stronę do Karola Zielińskiego i od autu poznaniacy.

85
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Nikodem Fiedosewicz, na boisku pojawia się Jan Paczyński.

85
    Centra w pole karne Biegańskiego z prawego skrzydła, ale zderzyli się dwaj gracze Warty. Gdyby nie to moglibyśmy być świadkami bramki dla gości.

84
    Ostatnia już zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Arkadiusz Lewiński, na boisku pojawia się Oskar Paprzycki.

83
    W akcji ofensywnej kołobrzeżanie. Jednak nieporozumienie w szeregach Kotwicy i obrońcy Warty wybijają piłkę daleko na aut.

82
    Cały czas na połowie rywala goście, którzy chyba mają tutaj ochotę zdobyć pełną pulę.

81
    Róg wywalczyli poznaniacy.

80
    Przed nami ostatnie nieco ponad 10 minut spotkania. Czy obejrzymy tutaj jakieś bramki? Druga połowa zdecydowanie może się podobać bardziej niż pierwsza część meczu.

78
    Kolejny raz w tym meczu na boisku leży faulowany Arkadiusz Lewiński. Był on nieprzepisowo zatrzymywany przez Adriana Laskowskiego, który otrzymuje żółtą kartkę.

Adam Ka

Gole:

Kartki:   74. Marciniak (WAR), 78. Laskowski (WAR)

Kotwica Kołobrzeg: Błąkała – Chouwer, Witt, Rydzak Poznański (C), Lewiński (84. Paprzycki), Świechowski, Kacprzycki (75. Zieliński), Żmijewski (75. Paprocki), Bartlewski (65. Załęcki), Giel
    Zmiany: Woszczyna- Jagiełło, Sochań Paprzycki Załęcki, Paprocki, Zieliński

Warta Poznań: T. Laskowski – Siwek, Dejewski, Ngamayama, Fiedosewicz (85. Paczyński) – A. Laskowski – Biegański, Marciniak (C), Szynka (89. Goździk), Kiełb – Ciarkowski (73. Chromiński)
    Zmiany: Filipowiak – Paczyński, Cywiński, Goździk, Brylewski, Chromiński

Sędziowie: Tomasz Marciniak (Płock)