Vineta – Pogoń II 1:2 (koniec) | Bałtyk G. – Jarota 0:1 (koniec)
1:2 (1:1)
Pogoń II Szczecin
Sobota 19.11.2016, 13:00 • Stadion Miejski, Wolin • 3 liga, grupa II • Runda 16

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:53:20)

Rezerwy Pogoni Szczecin uciekły ze strefy spadkowej dzięki dość niespodziewanemu zwycięstwu 2:1 w Wolinie. Obie bramki dla zespołu prowadzonego przez Pawła Sikorę zdobył Seiya Kitano. Szczególnie drugie trafienie Japończyka było wysokiej jakości. Portowcy byli zespołem bardziej zdeterminowanym i szczególnie w drugiej połowie wytrącili atuty z rąk Vinety Wolin. Wikingowie choć prowadzili, nie potrafili pójść za ciosem i ich passa pięciu meczów bez porażki została przerwana.

90+4

90+2
    Adrian Nagórski nie utrzymał piłki w boisku. To już chyba ostatnia szansa na wyrównanie zespołu z Wolina.

90
    Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

89
    Ostatnim zmiennikiem w tym spotkaniu jest Pawłowski. Zastąpił zmęczonego już Jarocha.

87
    Portowcy nie utrzymali piłki w boisku i organizują się, by przyjąć finalny szturm gospodarzy.

86
    Czas na ostatnią zmianę w zespole z Wolina. Hilicki na boisko, Skorb już odpoczywa.

85
    Ostatnie ataki wolinian. Adam Nagórski próbował zdaniem sędziego wymusić faul przed linią pola karnego.

83
    Kacperek za Tarkę, a za Kowalczyka – Zakrzewski. Obu trenerom została jedna zmiana do wykorzystania.

83
    Skorb dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym, ale sędzia nie widział podstaw, by gwizdnąć jedenastkę.

81
    Jaroch na spalonym, ale w ostatnich minutach rozegrał się młody napastnik ze Szczecina.

80
    10 minut do końca i szansa Vinety Wolin na zwycięstwo jest coraz bardziej iluzoryczna.

78
    Piłka w siatce gospodarzy, ale Jaroch był na ewidentnym spalonym, wiec gol nie został uznany.

77
    Peda zaatakował Niewiadę i co prawda faulował, ale zatrzymał byłego gracza Floty Świnoujście.

75
    Szturm Vinety i jakoś poradzili sobie rezerwiści. Domagali się gospodarze rzutu karnego, ale sędzia nie zareagował.

74
    Płaskie dośrodkowanie z narożnika boiska i strzał Ławy w kierunku krótkiego słupka. Zareagował na czas Brzozowski i kapitanie odbił piłkę po strzale weterana! Dobrze dysponowany jest bramkarz Pogoni.

73
    Dośrodkowanie Tarki w kierunku Adama Nagórskiego. Napastnik Vinety dopadł do piłki, ale pod naciskiem defensora nie oddał strzału. Tylko korner.