Rzeszów – Słomniki 5:6 (koniec) | Nowiny – Lublin 1:3 (koniec) | Brzeg – Pyskowice 1:1 (koniec)
Tychy – Komprachcice 6:6 (koniec)
GKS Futsal Tychy
6:6 (4:3)
Berland Komprachcice
Niedziela 27.11.2016, 18:00 • Hala Sportowa Tychy • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 9

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne emocje do naszych relacji! (19:44:05)

Co to był za mecz! GKS Futsal Tychy remisuje na własnym obiekcie z GKS Berlandem Komprachcice 6:6. Oba zespoły do samego końca walczyły o wygraną i ostatecznie podzieliły się punktami. Remis ten jednak nie zadowala żadnej z ekip. Gospodarze nie zbliżą się do ligowej czołówki, a goście nadal będą w dole tabeli. Bohaterem meczu okazał się Aleksandr Grigorescu, który był autorem czterech goli dla przyjezdnego teamu!

39:44
    Gol dla Berland OSiR-u Komprachcice!
    Strzelcem bramki ALEKSANDR GRIGORESCU.'

To jest zdecydowanie bohater tej rywalizacji! Aleksandr Grigorescu dość przypadkowo otrzymał piłkę tuż przed bramką i wpakował ją do siatki strzałem w krótki róg bramkarza!

39:39
    Tomasz Bernat fauluje szarżującego rywala i słusznie ogląda drugą żółtą kartkę. Wcześniej w słupek trafił jeszcze strzałem głową Szachnitowski!

39:22
    Michał Słonina był bardzo bliski skierowania piłki do bramki rywali strzałem z własnej połowy boiska.

39:12
    To już ostatnia minuta tej rywalizacji. Berland Komprachcice za moment wznowi grę od rzutu rożnego.

38:48
    Bardzo długo piłkę rozgrywają przyjezdni, ale niezbyt wiele z tego wynika. Finalnie nie trafił czysto w piłkę przed bramką Sapa.

38:16
    To już niespełna ostatnie dwie minuty rywalizacji w Tychach. Goście z lotnym bramkarzem szukają swoich okazji strzeleckich.

37:35
    Goście zdecydowali się zagrać z wycofanym bramkarzem. W tej roli pojawił się na boisku Andrzej Sapa.

37:15
    Nieźle rozegrali teraz rzut wolny gospodarze, ale Fabian Biernat bardzo niedokładnie uderzał z bocznej strefy boiska.

37:10
    Mamy trochę lepszy okres gry miejscowego teamu. Faulowany na dziesiątym metrze był Paweł Pytel.

36:28
    Nie potrafią przez dłuższy czas opanować futbolówki miejscowi zawodnicy. Gracze z Komprachcic szukają okazji na doprowadzenie do remisu.

36:00
    Tyszanie bronią się teraz całym zespołem na własnej połowie boiska. Goście z kolei cały czas wrzucają futbolówkę z bocznych sektorów.

35:23
    Sporo szczęścia miał w tej sytuacji Bernat. Jego wślizg ostatecznie trafił idealnie w piłkę, ale zawodnik ten ma już na koncie żółtą kartkę.

35:04
    Ogromne szczęście mieli w tej sytuacji gospodarze! Po uderzeniu Kiliana piłkę jeszcze przed bramką zdołał zatrzymać wracający Pytel!

34:55
    Uciekają kolejne sekundy przyjezdnym zawodnikom. Przypomnijmy, że Berland Komprachcice w tym sezonie znajduje się w dole tabeli.

34:00
    Ależ teraz okazję miał Alexandr Grigorescu! Po podaniu od partnera uderzył on z linii pola karnego, ale pomylił się naprawdę minimalnie! Bliski zamknięcia był jeszcze w tej sytuacji Sapa!

33:36
    Świetnym przechwytem popisał się teraz Biernat, który momentalnie uruchomił Janię! Zawodnik huknął z prawego skrzydła i zmuszony do interwencji został Burduja!

Dawid Czempisz

Gole: 2. Pytel, 13. Biernat, 15. Sitko, 19. Jania, 25. Biernat, 33. Słonina – 5. Krok, 12. Grigorescu, 16. Mika, 22. Grigorescu, 26. Grigorescu, 40. Grigorescu

Kartki:   17. Słonina (TYC), 18. Kochanowski (TYC), 26. Szachnitowski (TYC), 27. Bernat (TYC), 27. Modrzik (TYC) – 34. Sapa (KOM)   40. Bernat (TYC)

GKS Futsal Tychy: Modrzik (M. Sitko) – Bernat, Słonina, Szachnitowski, Pytel – Fabian Biernat, Kochanowski, Kołodziejczyk, B. Sitko, Jania, Wybraniec.
    Berland Komprachcice: Burduja – Mika, Sapa, Grigorescu, Zboch – Przywara, Gawin, Krok, Kilian, Małek, Wochn, Dora.

Główny: Jakub Rutkowski (Białystok)
    Drugi: Mariusz Chrzanowski (Białystok)
    Czasowy: Izabela Mnich (Tarnowskie Góry)