Gijón – Villarreal 1:3 (koniec) | Atletico – Las Palmas 1:0 (koniec) | Granada – Sociedad 0:2 (koniec)
Sevilla – Malaga 4:1 (koniec)
Sporting Gijón
1:3 (0:2)
Villarreal CF
Sobota 17.12.2016, 13:00 • El Molinón • Hiszpańska LaLiga • Runda 16
    Komplet punktów dla El Submarino Amarillo!

Pewne zwycięstwo Żółtej Łodzi Podwodnej na stadionie El Molinon. Komplet punktów nie podlegał absolutnie żadnej dyskusji niemal przez całe spotkanie. Szybko trafili w pierwszej połowie za sprawą Jonathana Dos Santosa, podwyższył kilka minut później Sansone. A w drugiej połowie jeszcze podwyższył Alexandre Pato koronując tym samym swój dobry występ.
    Na koniec nieco przypadkowo, ale zdobył bramkę Carlos Carmona zmniejszając rozmiary porażki.

To wszystko na dziś z Gijon! Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na Lajfy.com! (14:53:25)

90+2

90+2
    Ostatnia minuta doliczonego czasu gry zanim pan Garrido ogłosi koniec zawodów.

90+1
    Borre dostał podanie na prawe skrzydło i płasko zagrał w pole karne. Tam jest Suarez ale nie trafia do siatki!
    90. Carlos Carmona (GIJ) - 1:3

90
    Gol dla Gijón!
    Strzelcem bramki CARLOS CARMONA.

Kuriozalny gol honorowy dla Sportingu! Bruno Soriano wybijał z własnego pola karnego, ale trafił w głowę Carmonę. Piłka przelobowała Sergio Asenjo!

89
    Burgi minął Sergio Alvareza i pędził sam na sam z Asenjo! Próbuje lobować wychodzącego bramkarza ale broni golkiper Villarreal!

88
    Nie ustają w atakach goście. Piłka na prawo do Rodrigo, potężny strał ale broni Cuellar!

88
    Zmiana w drużynie Villarreal CF: z boiska schodzi Alexandre Pato, na boisku pojawia się Leonardo Gabriel Suárez.

85
    Czterech na trzech wyszli gracze gości! Dos Santos przerzuca do Santos Borré! Strzał wolejem, ale broni Cuellar!

85
    Starcie Pato i Douglasa. Ucierpiał prawy obrońca Gijon. Musi jednak zagryźć zęby i dograć ostatnie kilka minut.

83
    Soriano znakomicie wyszedł do prostopadłego podania. Dogrywa do Manu Triguerosa ale ten źle przyjmuje i traci rytm biegowy! Kolejna akcja Villarreal, która powinna zakończyć się przynajmniej celnym strzałem!

81
    Zmiana w drużynie Villarreal CF: z boiska schodzi Nicola Sansone, na boisku pojawia się Santos Borré.

80
    Fantastycznie próbował dograć Dos Santos, ale Pato zatrzymał się! Nie spodziewał się odegrania piętą od Meksykanina. A miałby okazję na czwartą bramkę dla Villarreal!

78
    Kapitalna akcja Sportingu! Douglas centruje Burgui delikatnie zagrywa do Moisesa Gomeza. Ten natychmiast strzela! Efektownie broni jednak Sergio Asenjo!

77
    Zmiana w drużynie Villarreal CF: z boiska schodzi Roberto Soriano, na boisku pojawia się Rodrigo Hernández Cascante.

76
    Nie poddaje się jeszcze Sporting. Douglas prostopadle do Gomeza. Strzał... Zbyt lekki by zaskoczyć Asenjo.
    74. Alexandre Pato (VLR) - 0:3