MKS – KSZO 3:1 (koniec) | Budowlani – Rysice 1:3 (koniec) | Chemik – Pałac 3:1 (koniec)
Grot Budowlani Łódź
1
19 19 25 16
PGE Rysice Rzeszów
3
25 25 19 25
Sobota 07.01.2017, 18:00 • Atlas Arena, Łódź ul.Bandurskiego 7 • Tauron Liga • 15. kolejka

0:0
    Do sporej niespodzianki doszło dzisiaj w Łodzi, gdzie Budowlane pierwszy raz w sezonie przegrywają we własnej hali i to na dodatek za pełną pulę punktów. Rzeszowianki dominowały w trzech wygranych setach, a gorszy moment miały w trzecim secie, gdy kompletnie z gry wypadła atakująca Adela Helić. Wróciła jednak do gry w czwartym, dzięki czemu Developres wygrał z pełną pulę punktów i utwierdza się na czwartym miejscu w tabeli. Dziękujemy za śledzenie tej relacji i zapraszamy na kolejne. (19:56:06)

0:0
    MVP spotkania została wybrana Serbka Adela Helić.