Osasuna – Valencia 3:3 (koniec)
CA Osasuna
3:3 (1:2)
Valencia CF
Poniedziałek 09.01.2017, 20:45 • Estadio Reyno de Navarra, Pampeluna • Hiszpańska LaLiga • Runda 17

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Na obiekcie Estadio Reyno de Navarra w Pameplunie dojdzie w poniedziałkowy wieczór do starcia CA Osasuna z Valencią CF. Mecz ten rozegrany zostanie w ramach 17. kolejki rozgrywek hiszpańskiej La Ligi. Obydwie ekipy znajdują się na tą chwilę w dole tabeli, a więc możemy spodziewać się zaciętej walki bowiem dla jednych jak i dla drugich każdy punkt jest bardzo ważny.

CA Osasuna plasuje się w ligowej tabeli na ostatnim 20. miejscu mając do tej pory na koncie po rozegranych 16. kolejkach zaledwie 7 oczek. Piłkarze z Pamepluny wygrali w tym sezonie tylko 1 mecz, 4 spotkania zremisowali, a 11 pojedynków przegrywali. Ich bilans bramkowy to 13 goli zdobytych i 34 stracone. Teoretycznie Osasuna lepiej spisuje się grając w meczach wyjazdowych niż u siebie. Ostatnie 6 spotkań ligowych to dla gospodarzy poniedziałkowego meczu porażki. 21 grudnia 2016 roku CA Osasuna wygrała 2:0 z Granadą w 1/16 Pucharu Króla i awansowała do 1/8 tych rozgrywek, gdzie uległa przed kilkoma dniami aż 0:3 Eibarowi. Najlepszym strzelcem Osasuny jest Sergio León oraz Roberto Morales. Obydwaj mają na koncie po 4 bramki.
    Po ostatniej porażce w meczu pucharowym z klubu zwolniony został 61-letni trener Joaquin Caparros, a funkcję pierwszego szkoleniowca Osasuny będzie pełnił dotychczasowy dyrektor sportowy klubu Petar Vasiljević!

Valencia CF zajmuje 17. miejsce w tabeli La Ligi gromadząc do tej pory w 15 spotkaniach ligowych 12 punktów. Czerwono-żółci wygrali w aktualnych rozgrywkach 3 mecze, 3 pojedynki zremisowali, a 9 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy "Nietoperzy" to 21 bramek zdobytych i 29 straconych. Minimalnie lepsza Valencia jest w meczach wyjazdowych niż w tych rozgrywanych na własnym obiekcie. Piłkarze Valencii nie wygrali ostatnich 7 meczy w lidze. W ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Realem Sociedad 2:3. W 1/16 Pucharu Króla pokonali oni u siebie 2:1 drużynę Leganes, po to by ulec w 1/8 również na własnym obiekcie Celcie Vigo 1:4. Najwięcej goli, bo 4 ma na swoim koncie w szeregach "Niepoterzy" Rodrigo Moreno. Zaraz za nim z 3 zdobyczami w dorobku plasuje się Daniel Parejo, a także Mario Suárez.
    Podopieczni Salvadora Gonzaleza ciężko trenowali przed poniedziałkową rywalizacją!

Jeśli chodzi o absencje to w drużynie gospodarzy nie wystąpią bracia Javier i Miguel Flaño, Didier Digard oraz Jaime Romero. Po stronie gości nie zobaczymy na pewno pauzującego za czerwoną kartkę João Cancelo, a także dwóch obrońców Aymena Abdennoura przebywającego na zgrupowaniu reprezentacji przed Pucharem Narodów Afryki oraz kontuzjowanego Ezequiela Garaya. Z drobnym urazem boryka się Aderllan Santos, ale występ Brazylijczyka nie jest raczej zagrożony.

Obydwie ekipy w bezpośrednich meczach spotykały się aż 34 razy. Gracze Osasuny okazywali się lepsi w 6 meczach, 8 razy dochodziło do podziału punktów, a 20 pojedynków wygrywali piłkarze Valencii CF.

Na relację live z meczu CA Osasuna – Valencia CF zapraszamy do serwisu LAJFY COM w poniedziałkowy wieczór od godziny 20:45, gdzie na kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego podamy składy obydwu drużyn na to spotkanie.
    Obiekt w Pampelunie czeka już na wieczorny mecz w którym Osasuna podejmie Valencię!

CA Osasuna: Cuesta – Sanjurjo, Márquez., U. García – Berenguer, Morales, Čaušić, J. García, Clerc – Riera, León.

Rezerwowi: Pérez, Bonnín, Romero, Kodro, De las Cuevas, Buñuel, Otegui.

Valencia CF: Alves – Montoya, Suárez, Mangala, Siqueira – Parejo, Pérez (C), Soler – El Haddadi, Rodrigo, Mina.

Rezerwowi: Domènech, Santos, Bakkali, Nani, Medrán, Lato.

Sędziowie: Alfonso Álvarez Izquierdo.
    Oto skład gospodarzy na to spotkanie!

A w takim ustawieniu zobaczymy drużynę gości!

Obydwie ekipy już na boisku. Gospodarze tego spotkania zagrają dziś w strojach bordowo-granatowych, a z kolei przyjezdni wystąpią w białych koszulkach i pomarańczowych spodenkach.

1

1
    Od środka rozpoczęli ten pojedynek gracze Osasuny.

1
    Pierwsza groźna akcja gości po przejęciu piłki. Dośrodkowanie z prawej strony, piłka odbija się od jednego z obrońców i spada na klatkę piersiową wbiegającego w pole karne Santiago Miny. Ten po przyjęciu futbolówki oddaje strzał, ale tuż nad poprzeczką!
    1. Santiago Mina marnuje już na początku meczu stuprocentową okazję!

2
    Gol dla Valencii!
    Strzelcem bramki MUNIR EL HADDADI.

Piorunująco zaczęli ten mecz "Nietoperze". Kolejny ich atak zakończył się zdobyciem gola. Akcja na lewej stronie boiska. Dośrodkowuje piłką na pole karne Rodrigo, a tam natychmiast na uderzenie z pierwszej piłki, z woleja decyduje się MUNIR EL HADDADI. Piłka po strzale szybuje lewy dolny róg bramki strzeżonej przez Mario Fernándeza. Świetne trafienie zawodnika wypożyczonego do Valencii z Barcelony!
    2. Munir El Haddadi (VAL) - 0:1

3
    Próbują nieco zaatakować gospodarze, którzy od razu otrzymali mocny cios od swoich przeciwników. Póki co ich ataki nie sieją większego zagrożenia.

4
    Posiadanie piłki cały czas po stronie Osasuny. Teraz Alex Berenguer posyła centrę w okolice pola karnego rywali, ale pewnie Mario Suárez wybija piłkę jak najdalej spod bramki Diego Alvesa.
    5. Nikt nie spodziewał się, że Valencia tak szybko zdobędzie bramkę w tym meczu!

7
    Gol dla Osasuny!
    Strzelcem bramki ORIOL RIERA.

No i opłaciły się teraz te ataki zawodnikom gospodarzy, którzy natychmiast wyrównują stan meczu i tak naprawdę to spotkanie zaczyna się nam od nowa. Podanie Dani Parejo z prawej strony w pole karne do wbiegającego ORIOLA RIERY, który wybiega zza pleców zaskoczonego Eliaquima Mangali i pewnym uderzeniem trafia do siatki rywali!
    7. Oriol Riera (OSS) - 1:1

9
    Groźny faul Mario Suáreza na pograniczu własnego pola karnego. Sędzia decyduje się pokazać za to przewinienie żółtą kartkę.

10
    Piłkę w pole karne dośrodkowuje Roberto Torres. Małe zamieszanie pod bramką Mario Fernándeza, futbolówka spada na 16. metr pod nogi gracza Osasuny, ale natychmiast obrońcy Valencii reagują.

11
    Groźnie z dystansu przymierzył Roberto Torres, ale piłka po tym strzale poszybowała nad poprzeczką bramki rywali.

12
    Niesamowite tempo tego meczu. Mamy 12. minutę, a oglądaliśmy już dwa trafienia z jednej jak i z drugiej strony. Teraz już nieco uspokoili się zawodnicy Osasuny oraz Valencii, próbując konstruować mądre i przemyślane ataki.

13
    Rzut wolny na połowie rywala wykonują goście. Piłka dośrodkowana w pole karne, wybita zostaje przez obrońców Osasuny na 16. metr. Tam dopada do futbolówki Munir El Haddadi i uderza bardzo mocno, ale minimalnie nad bramką. Mało brakowało, a ten gracz wpisałby się po raz drugi w tym pojedynku na listę strzelców.

14
    Od linii defensywy próbują gospodarze konstruować atak, który mógłby przynieść im korzyść.

15
    Centra z lewej strony boiska. Piłkę spokojnie wyłapuje Diego Alves.

17
    Płaskie podanie z lewego skrzydła w pole karne Valencii. Futbolówka trafia do niepilnowanego Sergio Leóna, który z pierwszej piłki przestrzelił fatalnie nad poprzeczką. To była świetna okazja do wyjścia na prowadzenie dla gospodarzy!

18
    Santiago Mina oraz Unai García zderzyli się walcząc w powietrzu o piłkę. Zdaniem arbitra faulował gracz Valencii. Od rzutu wolnego wznowią grę gospodarze.

19
    Zapędzili się sami pod swoje pole karne zaliczając kilka prostych strat gospodarze tego meczu. Valencia ma szansę przycisnąć rywali.

20
    Na lewej flance z piłką wypuścił się nieco za daleko Santiago Mina i ta wyszła poza plac gry. Od bramki zacznie Mario Fernández.

21
    Faulowany na lewym skrzydle Mina. Od rzutu wolnego grę zaczną "Nietoperze".

22
    Długie podanie z rzutu wolnego szybuje w pole karne Osasuny. Piłka nie dotknięta przez nikogo przelatuje tuż obok słupka bramki zaskoczonego nieco Mario Fernándeza.

23
    Alex Berenguer ostro potraktowany przez Dani Parejo. Będzie rzut wolny dla Osasuny, ale czy obędzie się bez kartki?

24
    Jednak nie. Po dłuższej rozmowie z arbitrem Dani Parejo zostaje ukarany żółtym kartonikiem za to zagranie.

25
    Kolejny atak gospodarzy. Wbiega z prawej strony w pole karne rywala Sergio León i czeka do samego końca po czym mocno podaje futbolówkę w kierunku napastników, ale tą próbę przerwał wślizgiem Eliaquim Mangala. Róg dla Osasuny.

26
    Sędzia przerywa grę. Sergio León uderzony w głowę przez Eliaquima Mangale. Jak się okazuje to napastnik drużyny gospodarzy sprowokował rywala. Sędzia uspokaja obydwóch piłkarzy.
    27. Tak prezentują się wyniki pozostałych spotkań 17. kolejki La Ligi. Mecz Osasuny z Valencią zamyka tą serię gier!

28
    Z lewej strony Munir El Haddadi dośrodkowuje futbolówkę na pole karne gospodarzy. Piłka wybita przez jednego z obrońców i od autu zacznie Valencia.

29
    Znów próbują uspokoić swoją grę gospodarze konstruując atak od bloku defensywnego jednak po chwili prosta strata piłki, aut dla gości i znów może być groźnie pod bramką Osasuny.

30
    Kolejny raz przyjezdni dośrodkowują z lewego skrzydła w pole karne, ale znów czujnie obrońcy Osasuny interweniują.

31
    Daleka piłka pod pole karne Valencii, ale pewnie z bramki wyszedł i oddalił zagrożenie Diego Alves.

32
    Świetna piłka z prawego skrzydła w pole karne do wybiegającego spomiędzy dwóch obrońców Rodrigo, ale wykończenie Hiszpana niestety nie najlepsze. Uderzenie w boczną siatkę!

33
    Przejmują inicjatywę "Nietoperze", którzy coraz częściej potrafią groźnie zaatakować.

34
    Pada na murawę w narożniku boiska Alex Berenguer. Potrzebna jest pomoc sztabu medycznego. Chwilowo Osasuna gra w "10", a goście wykonują rzut rożny.

35
    Bez większego zagrożenia. Dwa dośrodkowania i obydwa zakończone przejęciem futbolówki przez rywali. Do gry wrócił już Berenguer.

36
    Prostopadłe zagranie Mario Suáreza, ale pewnie interweniuje golkiper Osasuny.

38
    Żółtą kartką za bezpardonowe wejście w nogi rywala ukarany obrońca Osasuny Ivan Márquez.

39
    Nieporozumienie w szeregach gospodarzy. Zagranie do przodu, gdzie nie było zupełnie nikogo za wyjątkiem bramkarza Valencii.

41
    Nie wyglądało to zbyt dobrze. Eliaquim Mangala próbuje się zastawiać i łokciem w twarz uderza Roberto Torresa, który pada na murawę jak rażony piorunem. Alfonso Álvarez Izquierdo nie waha się i pokazuje Francuzowi żółtą kartkę.

42
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska z rzutu wolnego. Po zamieszaniu w polu karnym gości piłka wychodzi poza plac gry i rzut wolny mają gospodarze.

43
    Centra z narożnika boiska. Do sytuacji strzeleckiej dochodzi Unai García, ale piłka po uderzeniu głową szybuje ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Diego Alvesa.

44
    Wywalczył aut na lewym skrzydle pod koniec pierwszej części meczu Santiago Mina.

45
    Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa tego pojedynku, a rzut rożny wykonają goście.

45+1
    Samobójcze trafienie zalicza ORIOL RIERA.

Drugi gol w tym meczu na koncie tego gracze, ale niestety to trafienie już do własnej bramki. Mocne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z rzutu rożnego, piłkę próbuje wybić głową ORIOL RIERA, ale zawodnik Osasuny pechowo trafia w futbolówkę i ta wpada do siatki!
    45+1. Oriol Riera (VAL) - 1:2

45+2
    Do przerwy "Nietoperze" prowadzą w wyjazdowym spotkaniu z Osasuną 2:1. Nieco szalony jest przebieg tej rywalizacji!

W tym ciekawym spotkaniu dzieje się póki co sporo. Jedni i drudzy mieli wiele okazji w tej pierwszej połowie na zdobywanie bramek. Bramka samobójcza w końcówce połowy decyduje, że po przerwie to goście zaczną grę jako ci, którzy prowadzą i są w teoretycznie lepszej sytuacji niż ich rywale, którzy wciąż pokazują, że w tym sezonie nie są w dobrej dyspozycji.

46

46
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Guilherme Siqueira, na boisku pojawia się Antonio Latorre.

47
    W tę część spotkania lepiej weszli gospodarze, którzy nie wychodzą z połowy rywali.

48
    Teraz nieco za mocne dośrodkowanie wykonuje Imanol García i tracą posiadanie piłki gracze Osasuny.

49
    Bardzo ładne podanie w pole karne otrzymuje z lewej strony boiska Roberto Torres. Hiszpan uderza mocno po długim rogu, ale golkiper Valencii końcówkami palców zmienia tor lotu piłki i gospodarze będą mieć rzut rożny.

50
    Z rzutu rożnego piłkę centruje w pole karne Carlos Clerc, ale obrońcy Valencii odpierają kolejny atak rywali.

51
    Na strzał z dystansu decyduje się jeszcze Roberto Torres, ale piłka daleko obok słupka bramki Alvesa.

52
    Świetna okazja na wyrównanie zmarnowana. Z lewego skrzydła wbiegł w pole karne rywali i mocno podał na drugą stronę boiska Imanol García, a tam z pierwszej piłki uderzał Alex Berenguer, ale minimalnie nad bramką!
    53. Po intensywnym początku drugiej połowy ze strony gospodarzy nadal na jednobramkowym prowadzeniu Valencia!

54
    Narożnik boiska i rzut wolny egzekwują przyjezdni. Centra Daniego Parejo, ale pewnie oddalają zagrożenie defensorzy Osasuny.

55
    Próba dryblingu Miny, ale na jego drodze staje jeden z rywali i zatrzymuje poczynania gracza Valencii.

56
    Od kilku dobrych minut goście przebywają na połowie rywali, ale ich ataki nie są do końca przekonujące by mogły zakończyć się powodzeniem.

57
    Nieudane podanie Mario Suáreza do Rodrigo i w posiadaniu futbolówki Osasuna.

58
    Dośrodkowanie z lewego skrzydła Carlosa Clerca. Piłka spada wybita przez obrońców Valencii przed ich pole karne, a do niej dopada i oddaje strzał Roberto Torres. Bardzo niecelna próba gracza Osasuny.

59
    Nieporozumienie w szeregach gospodarzy i od autu grę zaczną na własnej połowie przyjezdni.
    60. Po godzinie gry na Estadio Reyno de Navarra większe powody do radości mają piłkarze Valencii!

CA OSASUNA vs VALENCIA CF . GOL p.p Oriol Riera (1-2) . #osasunavalencia #valenciacf #vcf #amuntvalencia

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Valencia CF (@valenciacf)

61
    12160 kibiców ogląda dzisiejsze spotkanie pomiędzy Osasuną, a Valencią.

62
    Strzelcem bramki ROBERTO TORRES.

Ależ trafienie! Z lewej strony boiska piłkę dośrodkowuje w pole karne Unai García, ale dwaj obrońcy Valencii interweniują. Futbolówka wypada poza 16. metr, a tam czyhał już ROBERTO TORRES, którego próba strzału zostaje również zablokowana, ale piłka szuka dziś Hiszpana i znów trafia pod jego nogi, a za drugim razem ten oto gracz nie myli się i świetnym uderzeniem pokonuje Diego Alvesa!
    62. Roberto Torres (OSS) - 2:2

63
    Dzieje się w Pampelunie. Walczą dzielnie o każdy centymetr boiska gospodarze i to się opłaca bowiem znów szansę na zgarnięcie trzech punktów mają tak samo gospodarze jak i goście. Póki co mamy remis.

64
    Znów Osasuna wróciła do gry i chce pójść za ciosem zdobywając trzeciego gola. Teraz centra w wykonaniu Alexa Berenguera, ale piłka po dośrodkowaniu wybita zostaje przez defensywę Valencii.

65
    Faulowany Roberto Torres około 20. metrów od bramki rywali. Bezpośrednio z rzutu wolnego uderza sam poszkodowany, ale ta próba strzału trafia w mur zespołu gości.

66
    Teraz gospodarze wywalczyli rzut rożny. Dośrodkowuje Carlos Clerc, ale piłka przeleciała przez całe pole karne i wypadła na aut po drugiej stronie boiska.

67
    Oriol Riera podaje futbolówkę w kierunku Roberto Torresa, który miał przed sobą tylko bramkarza Valencii, ale nagle zza pleców Hiszpana wybiegł obrońca drużyny gości, który przerwał tą groźną akcję.

68
    Przenosimy się na połowę, a dokładniej pod pole karne gospodarzy. "Nietoperze" atakują, ale momentalnie tracą posiadanie piłki niedokładnie wymieniając podania.

70
    Aut na lewej stronie boiska w środkowej strefie wywalczyli gospodarze.

71
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Rodrigo, na boisku pojawia się Nani.

72
    Niecelne dośrodkowanie w kierunku pola karnego gości i przy piłce obrońcy Valencii.

73
    Nani w środku pola powstrzymywany przez wracającego Clerca. Sędzia to zauważa. Rzut wolny dla gości. Za moment próbowali przed polem karnym Osasuny wymienić kilka szybkich podań przyjezdni, ale natychmiast się pogubili, ale po chwili odzyskali futbolówkę.

73
    Strzelcem bramki MARTÍN MONTOYA.

Bardzo udany atak gości. Zaczął całą akcję i zakończył ją zdobywca tego gola. Podał on piłkę do kolegi z drużyny i ruszył w pole karne rywali. Po chwili pokazał się idealnie Munirowi El Haddadiemu, który oddał futbolówkę do MARTÍNA MONTOYI, a ten ze spokojem pokonał Mario Fernándeza!
    73. Martín Montoya (VAL) - 2:3

74
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi Roberto Torres, na boisku pojawia się Miguel de las Cuevas.

75
    I znów po bramce zdobytej przez gości oglądamy Valencię, która chce atakować i mimo wszystko próbuje zdobyć kolejnego gola.

76
    Teraz ten obraz gry znów ulega zmianie. W natarciu gospodarze, którzy przebywają na połowie "Nietoperzy" próbując ich znów zepchnąć do głębokiej defensywy.

77
    Piłka po uderzeni Riery odbija się od obrońcy i wypada na róg.

78
    Centra z narożnika boiska w wykonaniu Miguela de las Cuevasa, ale pewnie obrońcy Valencii wybijają piłkę poza obręb pola karnego.

80
    Podcina jednego z rywali na własnej połowie Oier i ogląda on żółtą kartkę.

80
    Podwójna zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi Sergio León oraz Oriol Riera, a na boisku pojawia się Kenan i Jaime Romero.
    81. Do końca tego starcia około 10 minut. Czy obejrzymy jeszcze w tym meczu jakieś bramki?

CA OSASUNA vs VALENCIA CF . @carlos10soler . #osasunavalencia #valenciacf #vcf #amuntvalencia

82
    Powala jednego z rywali na murawę Enzo Pérez, a od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

83
    Groźnie uderza bezpośredni z rzutu wolnego Jaime Romero na bramkę Diego Alvesa, ale piłka szybuje tuz obok słupka.

84
    Groźnie z około 16. metrów oddaje strzał Unai García, ale futbolówka przelatuje obok bramki.

86
    Fauluje we własnym polu karnym jednego z rywali Ivan Márquez i sędzia bez wątpienia odgwizduje rzut karny dla gości!

87
    Dani Parejo nie wykorzystuje rzutu karnego. Uderzenie w lewy dolny róg bramki wyczuł pewnie golkiper Osasuny Mario Fernández!
    87. Dani Parejo marnuje jedenastkę!

88
    Za opóźnianie gry i zbyt powolne schodzenie z murawy ukarany żółtą kartką Munir El Haddadi.

88
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Munir El Haddadi, na boisku pojawia się Andres Pascual Santonja.

90
    Cztery minuty doliczył do tego spotkania arbiter Alfonso Álvarez Izquierdo.

90+1
    Spokojnie grają póki co jedni i drudzy, ale to Osasuna ma większy apetyt na przeprowadzanie ofensywnych akcji.

90+2
    Strzelcem bramki CARLOS CLERC.

Ruszył lewym skrzydłe samotnie CARLOS CLERC, który ograł kilku rywali, podał piłkę do Jaime Romero, a ten świetnie się zastawił i oddał ją zdobywcy gola, który popędził na bramkę Diego Alvesa i mocnym uderzeniem po ziemi w kierunku dalszego słupka umieścił piłkę pod rękoma Alvesa w bramce Valencii!
    90+2. Carlos Clerc (OSS) - 3:3

90+4
    Faul taktyczny i Enzo Pérez zostaje ukarany żółtą kartką. Mają jeszcze rzut wolny gospodarze.

90+5
    Oddalają zagrożenie defensorzy Valencii po rozegraniu przez rywali tego stałego fragmentu gry.

90+5
    Bramką w doliczonym czasie gry Osasuna wyrwała remis w tym starciu!

Spoglądając na statystyki to Osasuna wydaje się być lepszą drużyną, ale z przebiegu tego zwariowanego meczu wynikło, że remis będzie tutaj chyba najbardziej sprawiedliwy. Mieli swoje okazje jedni i drudzy. Wykorzystali tylko niektóre z nich. Na pewno goście mogą sobie pluć w brodę z powodu zmarnowanego rzutu karnego w 87. minucie rywalizacji.

Na dziś to już wszystko. Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam do śledzenia pozostałych relacji w serwisie LAJFY COM. Życzę wszystkim dobrej nocy. Do usłyszenia! (22:46:56)

Adam Ka

Gole: 7. O. Riera, 62. R. Torres, 90+2. C. Clerc – 2. El Haddadi, 45+1. O. Riera (sam.), 73. Montoya

Kartki:   38. Márquez (OSS), 80. Oier (OSS) – 9. Suárez (VAL), 24. Parejo (VAL), 41. Mangala (VAL), 88. El Haddadi (VAL), 90+4. E. Pérez (VAL)

Spudłowany karny!: 87. Parejo (VAL), bramkarz Fernández obronił

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
    Strzały celne: 22:7. Strzały niecelne: 11:3. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 1:1. Foule: 19:12.
    CA Osasuna: Fernández – Oier (C), Márquez, U. García – Berenguer, R. Torres (74. de las Cuevas), Čaušić, García, C. Clerc – O. Riera (80. Romero) – León (80. Kenan).
    Zmiany: N. Pérez – Bonnin, Kenan, de las Cuevas, Otegui, Buñuel, Romero.

Valencia CF: Diego Alves – Montoya, Mangala, Suárez, Siqueira (46. Latorre) – Soler, E. Pérez (C), Parejo – S. Mina, El Haddadi (88. Santonja), Rodrigo (71. Nani).
    Zmiany: Doménech – Nani, Bakkali, Medrán, Latorre, Santos.

Sędziowie: Alfonso Álvarez Izquierdo

Widownia: 12160