Resovia – Trefl 2:3 (koniec) | Skra – Stocznia 3:2 (koniec) | Jastrzębski – Czarni 3:0 (koniec)

15:12
    Kończy na prawej flance Wlazły uderzając po bloku w aut. Skra w półfinale Pucharu Polski!

14:11
    Potrójny blok gospodarzy zatrzymuje uderzenie Bartłomieja Klutha. Piłka meczowa dla PGE Skry Bełchatów!

13:11
    As serwisowy Marcina Wiki. Przerwa dla Philippe'a Blaina – trenera PGE Skry Bełchatów!

11:8
    Autowy serwis Nikołaja Penczewa.

11:7
    Wygrywa Artur Szalpuk walkę na siatce z Michałem Kozłowskim. Trener Espadonu Szczecin – Michał Gogol prosi o czas!

8:5
    Po potrójnym bloku rywali w aut uderza Mariusz Wlazły. Zmiana stron!

5:2
    Nad potrójnym blokiem gospodarzy w aut uderza Marcin Wika. Przerwa na żądanie trenera Espadonu Szczecin – Michała Gogola!

22:25
    Ze środka trafia w boisko Janusz Gałązka. Czwarta partia dla gości!

21:24
    Autowy serwis Kurka. Mają piłkę setową na wagę tie-breaka przyjezdni ze Szczecina!

18:20
    Marcin Wika wykorzystuje przechodzącą piłkę. Philippe Blain – trener PGE Skry Bełchatów prosi o przerwę!

16:16
    W siatkę atakuje na prawej stronie siatki Kluth. O czas prosi Michał Gogol – trener Espadonu Szczecin!

13:15
    Na środku w wolne pole trafia Gałązka. O przerwę prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

12:11
    As serwisowy na koncie Bartłomieja Klutha!

12:9
    Zatrzymany Bartłomiej Kluth na prawym skrzydle przez blok Skry. O przerwę prosi trener Espadonu Szczecin – Michał Gogol!

25:19
    Serwis Depowskiego ląduje na aucie. Gospodarze wygrywają trzecią partię!

24:19
    Po taśmie w aut kiwa piłkę Winiarski.

24:18
    Punktowy serwis Dominika Depowskiego!

24:17
    Na prawym skrzydle w aut uderza Dominik Depowski, ale siatki w bloku dotykają gospodarze.

24:16
    Z prawej strony siatki po skosie w wolne pole uderza Bartosz Kurek. Piłka setowa dla gospodarzy!

23:15
    Punktowy serwis Jurija Gładyra!

18:14
    Nad blokiem rywali w boisko atakuje Bartosz Kurek. Druga przerwa na żądanie trenera Espadonu Szczecin – Michała Gogola!

17:14
    Kolejna świetna zagrywka w wykonaniu Artura Szalpuka!

16:14
    Punktowy serwis Szalpuka!

15:14
    Z drugiej linii atakuje Marcin Wika. Piłka obroniona przez Roberta Milczarka wraca na stronę Espadonu i spada w narożnik parkietu. Michał Gogol – trener Espadonu Szczecin prosi o czas!

10:12
    Punktowa zagrywka Łukasza Perłowskiego. O przerwę prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

5:3
    As serwisowy Srećko Lisinaca!

0:2
    Punktowy serwis Michała Ruciaka!

16:25
    Na lewej stronie siatki pewnie uderza po skosie w boisko Marcin Wika i kończy drugiego seta. W całym meczu 1:1!

15:24
    Po bloku rywali w aut atakuje na środku Łukasz Perłowski. Piłka setowa dla gości!

14:22
    As serwisowy Michała Winiarskiego!

7:14
    Przechodzącą piłkę wykorzystuje Janusz Gałązka. O drugi czas w tym secie prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

2:6
    Na lewej flance w aut atakuje Artur Szalpuk. Przerwa na żądanie Philippe'a Blaina – trenera PGE Skry Bełchatów!

25:19
    Pewnie ze środka uderza Karol Kłos i tym atakiem Skra kończy pierwszą partię!

24:18
    Serwuje w siatkę Dominik Depowski. Piłka setowa dla gospodarzy!

22:17
    W polu serwisowym punktuje Łukasz Perłowski!

22:15
    Punktuje w polu zagrywki Nikołaj Penczew. Trafiony serwisem Marcin Wika!

21:15
    Bartłomiej Kluth na czystej siatce przestrzelił w aut. Drugi czas dla szkoleniowca Espadonu Szczecin – Michała Gogola!

12:9
    Marcin Wika na lewym skrzydle atakuje nad blokiem Skry w aut. O przerwę prosi trener Espadonu Szczecin – Michał Gogol!