Burnley – Lincoln City 0:1 (koniec) | Huddersfield Town – Man City 0:0 (koniec) | Middlesbrough – Oxford Utd. 3:2 (koniec)
Millwall – Leicester 1:0 (koniec) | Wolves – Chelsea 0:2 (koniec)
Millwall F.C.
1:0 (0:0)
Leicester City
Sobota 18.02.2017, 16:00 • The New Den - Londyn • Puchar Anglii • 1/8 finału

Występ Polaków:

Bartosz Kapustka wybiegł dziś od pierwszej minuty i Polak popisał się kilkoma bardzo ładnymi podaniami do partnerów. Niestety po tych akcjach niewiele wynikło i Bartek zakończył swój mecz w 64. minucie. Na boisku pojawił się również Marcin Wasilewski, który z konieczności zmienił kontuzjowanego Wagué. Czy Polak mógł zachować się lepiej przy utracie bramki? Być może, ponieważ Marcin nie pokrył asystującego zawodnika Millwall. (18:05:48)

Millwall idzie w tym sezonie jak burza! Ekipa z trzeciej ligi angielskiej eliminuje z FA Cup każdego, kto się nawinie! Tym razem padło na Leicester, które nie potrafiło strzelić ani jednej bramki w Londynie, w dodatku grając w przewadze jednego zawodnika od 52. minuty!
    Gratulacje dla Millwall, które wykazało się ogromną wolą walki!
    Leicester odpada z Pucharu Anglii po przegranej z trzecioligowcem!

Kibice wybiegli na murawę! Całe Millwall świętuje awans do kolejnej fazy FA Cup!!! Piękne obrazki w Londynie!

90+5

90+5
    Gospodarze grali praktycznie całą drugą połowę w osłabieniu! Jeszcze próbuje coś zdziałać Albrighton, ale bezskutecznie! Anglik fauluje na prawym skrzydle.

90+4
    Ależ radość na trybunach! Przypomnijmy – Millwall wyeliminowało już Bournemouth, Watford, a teraz zanosi się na wyeliminowanie Leicester! Ależ historia!

90+3
    Przyjezdni rzucają wszystkie siły do ataku! Rzut rożny dla "Lisów" i nawet Zieler pędzi w pole karne gospodarzy!

90+1
    5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry!
    90. Shaun Cummings (MLL) - 1:0

90
    Gol dla Millwall!

Tak się gra przeciwko mistrzowi Anglii! Trzecioligowe Millwall za moment zamelduje się w kolejnej fazie FA Cup! SHAUN CUMMINGS wymanewrował defensywę Leicester i pokonał bezradnego Zielera! Szał radości na New Den!

89
    Archer jest nie do pokonania! Blokuje on kolejny strzał i paruje futbolówkę nad własną bramkę! Leicester wznowi grę z narożnika boiska!

88
    Zupełnie nieudany finał akcji w wykonaniu Williamsa. Lekki strzał po ziemi, który w dodatku ląduje obok bramki Zielera.

87
    Wszystkie zmiany już wykorzystane, a więc obie drużyny będą kończyły w bieżących ustawieniach! Liczymy na dobre minuty Marcina Wasilewskiego!

86
    Zmiana w drużynie Millwall F.C.: z boiska schodzi Ferguson, na boisku pojawia się Romeo.

85
    Musa do Okazakiego, a Japończyk chyba chciał podawać na 5. metr, ale futbolówka jeszcze odbiła się od nogi obrońcy! Jakimś cudem broni tam jeszcze Archer. Robi się coraz ciekawiej!

85
    Chilwell próbował ładnie ograć defensora, ale zbyt mocno wypuścił sobie futbolówkę i ta uciekła poza plac gry. Od bramki rozpocznie Archer.

83
    Onyedinma dośrodkowuje w pole karne, ale zostaje zablokowany! Gospodarze jeszcze domagają się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką. Niczego takiego nie było!

82
    Claudio Ranieri ma niespecjalną minę przy linii bocznej, ponieważ wie, że ten mecz może jeszcze wypaść z rąk jego piłkarzy! Szykuje się gorąca końcówka!