Sandecja – Pogoń Sdl. 4:0 (koniec) | Bytovia – Wisła Pu. 0:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Stal M. 0:1 (koniec)
Olimpia G. – Miedź 2:1 (koniec) | Zagłębie S. – Stomil 1:1 (koniec) | Chojniczanka – GKS K. 2:2 (koniec)
Chrobry – Znicz 1:1 (koniec)
MKS Kluczbork
0:1 (0:0)
Stal Mielec
Sobota 04.03.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • Fortuna 1 Liga • 20. kolejka

Koniec tego spotkania. MKS przegrywa to arcyważne spotkanie w kontekście utrzymania. Sytuacja gospodarzy staje się coraz trudniejsza i już bardzo ciężko będzie się wygrzebać MKS-owi ze strefy spadkowej. Goście łapią oddech, swoje szanse wykorzystali i są w dobrej sytuacji przed dalszymi spotkaniami. Do usłyszenia w kolejnych relacjach na Naszym portalu! (18:58:07)

90+5

90+5
    Żółta kartka dla Libery za przytrzymywanie piłki.

90+5
    Kubiak nie utrzymał piłki w boisku i będzie gra na czas gości.

90+4
    Stal oddaliła grę od własnego pola karnego.

90+3
    Zmiana w drużynie Stali Mielec: Z boiska schodzi Radulij, a w jego miejsce pojawia się Głowacki.

90+2
    Niemożliwe ile szczęścia mają w końcówce goście. Przed momentem świetna okazja trochę z niczego, i Essam zablokowany przez obrońcę.

90+1
    Essam i w ostatniej chwili uprzedził do Libera!!

90
    MKS w natarciu. Cały czas piłka na połowie gości. Sędzia dolicza aż 5 minut!

89
    Sędzia z pewnością doliczy tutaj jeszcze parę minut. Gra wznowiona.

88
    Piłka zmierza do pustej bramki gości.. sędzia odgwizduje faul na bramkarzu i będzie przerwa w grze.

88
    Żółtą kartką ukarany Sulewski. Rzut wolny dla MKS-u.

86
    Ogromne zamieszanie w polu karnym gości piłka wybita na połowę MKS-u.

85
    Stal nie wychodzi z własnej połowy, rzut rożny dla gospodarzy. Czy będziemy świadkami remontady w ostatnich minutach spotkania?

84
    Niziołek wstrzela piłkę w pole karne ta trafia w nogi zdezorientowanego Chałasa i wychodzi poza bramkę!

82
    Zmiana w drużynie MKS-u Kluczbork: Z boiska schodzi Swędrowski a w jego miejsce wchodzi Kubiak.

80
    Wcześniej zanim Kwaśniewski opuścił plac gry został ukarany żółtym kartonikiem. Podobnie i Getinger.

80
    Dośrodkowanie zbyt nisko w pole karne i goście wychodzą z tej opresji.

79
    Ależ Essam jest w dniu dzisiejszym świetnie dysponowany, zdecydowanie najlepszy zawodnik MKS-u. Rzut wolny dla gospodarzy.

Dawid Zywica

Gole: 58. Radulij (kar.)

Kartki:   23. Nitkiewicz (KLU), 27. Essam (KLU), 33. Ganowicz (KLU), 73. Niziołek (KLU), 80. Kwaśniewski (KLU) – 28. Panayotov (SMI), 34. Marciniec (SMI), 49. Zalepa (SMI), 80. Getinger (SMI), 88. Sulewski (SMI), 90+5. Libera (SMI)

Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
    Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 1:2. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 1:1. Foule: 12:14.
    MKS Kluczbork: Kaczmarek – Nitkiewicz, Ganowicz (K), Brodziński, Kwaśniewski – Niziołek, Bodziony – Kościelniak (46' Załęcki), Swędrowski (82' Kubiak), Gondek (72' Chałas) – Essam

Zmiany: Wnuk – Chałas, Orłowicz, Załęcki, Kojder, Kubiak, Deja

Stal Mielec: Libera – Zalepa, Kiercz, Sulewski, Marciniec – Sobczak (62' Drzazga), Cholewiak (K), Panajotow, Kolew, Getinger – Radulj (90+3' Głowacki)

Zmiany: Kozioł – Milekić, Lech, Głowacki, Drzazga, Misztal, Sadzawski

Sędziowie: Mateusz Złotnicki (Lublin) – Zbytniewski, Cebulski